Panel dyskusyjny "Zrównoważony rozwój – ekologia, energetyka, rewitalizacja.

Eko-firma i eko-gmina – europejskie dążenia a polskie możliwości w dobie aktualnego kryzysu energetycznego. Zrównoważony rozwój – frazes czy konieczność?"

 

Udział w nim wzięli dr Mariusz Szeib, Prezes Zarządu Texet Poland Sp. z o.o., Piotr Żarczyński, Dyrektor Postępu z ArcelorMittal, Jacek Szczepiński, Dyrektor “POLTEGOR-INSTYTUT” Instytut Górnictwa Odkrywkowego,  Jarosław Grobelny, Prezes Zarządu Intereko Energia,  Mariusz Ciesiun, Dyrektor 4ECO Sp. z o.o., Paweł Ozga, Burmistrz Świebodzic oraz Marzena Komar, Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Energetycznego w Siedlcach Sp. z o.o.
Z uczestnikami tego panelu połączyła się również Jadwiga Wiśniewska, Poseł do Parlamentu Europejskiego oraz Marta Krejpowicz, Kierownik Sektora Zagadnień Podstawowych i Systemów Zarządzania, Polski Komitet Normalizacyjny, która mówiła o roli normalizacji w aspekcie zrównoważonego rozwoju.

Wydarzenie było częścią Europejskiego Forum Biznesu 2022, które odbyło się 22 listopada 2022 w Katowicach.

Dyskusja była również transmitowana na żywo za pośrednictwem strony: https://www.facebook.com/ForumBiznesu/
Rozmowa była również publikowana na żywo za pośrednictwem https://www.facebook.com/ForumBiznesu/

Zobacz również

100 lat Polskiego Komitetu Normalizacyjnego

100 lat Polskiego Komitetu Normalizacyjnego

Historia Polskiego Komitetu Normalizacyjnego (PKN) sięga lat dwudziestych ubiegłego wieku. Wtedy narodziła się idea, która zmieniła naszą przyszłość.

Czy nadchodzi koniec ery work-life balance?

Work-life fit – o co chodzi?

Co jakiś czas w mediach i opinii publicznej pojawiają się nowe określenia zwiastujące trendy z obszaru łączenia pracy i życia osobistego. Dyskusje nad osiągnięciem równowagi między życiem zawodowym a prywatnym były prowadzone jeszcze przed wybuchem pandemii, która tylko wzmocniła ten dyskurs i wymogła zastanowienie się nad tym, co jest dla nas ważne zarówno w życiu, jak i w pracy.  Firmy, które nie tylko obserwują trendy, ale też starają się patrzeć w przyszłość rynku pracy wiedzą, że znany wszystkim trend work-life balance staje się coraz mniej popularny. Jego miejsce zaczyna zastępować work-life fit, który może też go wzbogacić o dodatkowe możliwości, w zależności od potrzeb pracowników.