Najwyższa Jakość QI dla firm

Najwyższa Jakość Quality International

(Najwyższa Jakość QI)

to ogólnopolski projekt, którego celem jest promowanie w firmach, instytucjach i samorządach skutecznych metod zarządzania jakością. Drugim celem jest wskazanie i wyróżnienie tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie.

 

XVII edycję Programu Najwyższa Jakość QI patronatem objęli:

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polski Komitet Normalizacyjny oraz Katedra Zarządzania Procesowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.


Instytucje patronujące, nie związane z żadnym podmiotem gospodarczym, gwarantują bezstronność oceny.

 

perlaLaureaci Programu wyłaniani

w trzech kategoriach:

- QI product - produkt najwyższej jakości,

- QI services - usługi najwyższej jakości,

- QI order - zarządzanie najwyższej jakości,

i ponadto w czterech grupach podmiotów, uzależnionych od wielkości zatrudnienia (firmy małe, średnie i duże) oraz w odrębnej grupie - Samorząd.

 


Godło Najwyższa Jakość

Quality International

potwierdza, iż wyróżnieni nim Laureaci konkursu stosują najwyższe standardy zarządzania, a także stanowi element budowania ich przewagi konkurencyjnej.

 

Zdobycie Certyfikatu i prestiżowego Godła QI – rozpoznawalnego znaku o międzynarodowym znaczeniu, kierującego czytelny przekaz do klientów i kontrahentów, jest poświadczeniem czytelnej polityki jakości i wsparciem budowy pozytywnego wizerunku.

 

Klub Liderów Jakości

i Europejskie Forum Biznesu

Laureaci konkursu, jako członkowie elitarnego Klubu Liderów Jakości (firm, instytucji i samorządów skupionych wokół idei zarządzania jakością), otrzymują również możliwość doskonalenia własnych procedur jakości i wymianę doświadczeń podczas organizowanych spotkań, debat i konferencji.


Co roku Program zostaje zwieńczony Europejskim Forum Biznesu oraz uroczystą Galą Finałową. Podczas tego wydarzenia spotykacją się Laureaci konkursu.

 

Podsumowanie XVII edycji Programu odbyło się w 1 grudnia 2023 roku podczas Europejskiego Forum Biznesu w Krynicy-Zdroju, więcej informacji znajduje się tutaj.

 

Zapraszamy do udziału w XVIII edycji Programu!

 

Pobierz formularz zgłoszeniowy w jednej z kategorii:

Pobierz formularz qi 2024