Fabryka Mebli WERSAL zapoczątkowała działalność ponad 30 lat temu, w małej miejscowości Jankowy w woj. wielkopolskim. Pasja tworzenia i determinacja założyciela firmy Zbigniewa Kaczorowskiego, pozwoliły rozwinąć ówczesny warsztat w jedną z największych w Polsce fabryk produkujących meble tapicerowane, łóżka oraz materace.

22 listopada 2022 r. w Hotelu Vienna House Easy Katowice odbyło się Europejskie Forum Biznesu. Hasłem przewodnim przygotowanych debat było "Gospodarka w niepewnych czasach - wyzwania, zagrożenia, szanse". A podczas wieczornej Gali Finałowej poznaliśmy Laureatów Programów Najwyższa Jakość Quality International 2022.

Kształcenie kadr medycznych na najwyższym poziomie w nowych lokalizacjach, dzięki otwarciu Powiślańskiej Szkoły Wyższej w Toruniu i Kościerzynie.

Powiślańska Szkoła Wyższa od roku akademickiego 2022/2023 otworzyła oddziały w Kościerzynie i Toruniu, co przekłada się bezpośrednio na umożliwienie kształcenia kadr medycznych na najwyższym poziomie w dwóch nowych lokalizacjach.

Podkategorie