Godło Najwyższa Jakość Quality International

Godło Najwyższa Jakość Quality International

otrzymują podmioty, które zostały wyróżnione tytułem Laureata w konkursie Najwyższa Jakość. O przyznaniu znaku i tytułu decyduje specjalnie do tego powołana Kapituła Programu.

 

Firma po weryfikacji wniosku zgłoszeniowego może otrzymać Złote, Srebrne lub Brązowe Godło Najwyższa Jakość Quality International. A wraz z przyznanym znakiem Laureatowi wręczamy również Certyfikat Godła QI.

 

Celem programu Quality International jest wskazywanie liderów jakości oraz motywowanie Laureatów Godła Jakości QI do ciągłego doskonalenia. Aby otrzymać Brązowe, Srebrne lub Złote Godło Jakości QI firma musi spełniać określone wymagania, dostarczyć niezbędne dokumenty oraz przejść pozytywnie ocenę Kapituły Programu. Stopniowanie znaku motywuje do dalszej pracy, podmiot nagrodzony Brązowym Godłem QI, po podniesieniu swoich standardów może w kolejnym roku otrzymać wyróżnienie Srebrne lub Złote.
Naszą misją jest mobilizowanie Laureatów konkursu do polepszania wyników oraz dbałości o jakość i wizerunek swoich produktów lub usług.

 

Dlaczego warto posługiwać

się znakiem QI?

W świecie biznesu używanie symbolu jakości odgrywa istotną rolę. Godło Najwyższej Jakości QI powstało, aby pomóc konsumentom i kontrahentom w wyborze najlepszej oferty. W dzisiejszych czasach często musimy podejmować szybkie decyzje zakupowe, a konkretny Znak Jakości ma za zadanie nas wesprzeć w dokonaniu selekcji. Godło Jakości QI to drogowskaz dla klientów, zarówno tych obecnych jak i potencjalnych, ponieważ potwierdza, że oznakowany nim produkt lub usługa spełnia określone standardy, a posługująca się nim firma jest solidna.


Nie możemy również zapomnieć o tym, że znak Najwyższa Jakość QI jest jednym z elementów które wyróżniają Laureata na tle konkurencji. Wiele firm może posiadać podobną ofertę, ale Godło Jakości QI wskazuje te, które zostały poddane dodatkowej, niezależnej ocenie. Oznacza marki, które reprezentują ponadprzeciętne wartości.

 

Godło Najwyższa Jakość Quality International jest elementem budowania przewagi konkurencyjnej i czytelnym znakiem dla klientów i kontrahentów, że używający go podmiot czy oznakowany nim produkt powstał z najwyższą starannością i z zastosowaniem norm jakościowych. To bardzo ważne w obecnym czasie, kiedy nieustannie mamy styczność z produktami nie zawsze je spełniającymi. Jest to poświadczenie czytelnej polityki jakości Twojej firmy i znaczące wsparcie jej wizerunku.

3 Cechy Godła QI