Jakość wpisana w DNA – CDMO 4.0

Curtis Health Caps (CHC) na rynku polskim i zagranicznym istnieje od ponad 30 lat. Będąc firmą elastyczną, podążającą za trendami rynkowymi, wciąż się zmienia, jednak wartością stałą i fundamentem jest bezwzględna najwyższa jakość produktów oraz usług, dzięki której CHC zyskał miano wiarygodnego partnera w branży farmaceutycznej.

 

 

 Jakość na złoty medal!

 

Jakość stanowi jedną z kluczowych w CHC wartości. Jest ona systematycznie potwierdzana w ramach audytów przeprowadzanych przez klientów oraz niezależne jednostki certyfikujące – firma spełnia wymagania BRC, ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 13485:2016. Dowód na spełnienie najwyższych standardów stanowią także posiadane przez firmę certyfikaty GMP dla wytwarzania kapsułek miękkich oraz form płynnych, a także pakowania tabletek i kapsułek twardych.

Dodatkowym potwierdzeniem wysokiej jakości działań organizacji i niewątpliwym wyróżnieniem są również przyznawane CHC od kilku lat przez Kapitułę Programu Najwyższa Jakość nagrody w kategoriach: System Zarządzania Jakością (2019), QI Services – najwyższej jakości usługi badawczo-rozwojowe (2020) czy QI Product – „Witamina D w różnych postaciach” (2021).

 

Zmieniamy się – CDMO 4.0

 

W trakcie długoletniej obecności na wielu rynkach CHC zyskało miano zaufanego partnera, specjalizującego się w działalności rozwojowej oraz produkcji  kontraktowej kapsułek miękkich i form płynnych.

Firma z odpowiedzialnością podchodzi do biznesu i zaufania, jakim obdarzyli ją klienci, dlatego nieustanny rozwój i doskonalenie jest strategią biznesową CHC na kolejne lata – realizowaną pod hasłem Strategia CDMO 4.0. Zakłada ona ciągłe dążenie do większej efektywności i konkurencyjności zakładu oraz oferowanych usług i produktów. Przedsiębiorstwo pragnie spełniać najwyższe wymagania klientów, zwiększać komfort pracy swojej kadry i współpracowników.

Obecnie CHC realizuje projekt rozbudowy zakładu w Wysogotowie. Celem inwestycji jest powiększenie obszaru pakowania o ponad 80 proc., wzrost mocy produkcyjnych w standardzie farmaceutycznym oraz optymalizacja procesów logistycznych. Przed firmą jest uruchomienie nowej wysokowydajnej linii pakującej oraz dalsze wdrażanie nowoczesnych rozwiązań IT, doskonalenie procesów i metod pracy, a także wspieranie zaangażowanych w cały proces pracowników. CHC rozwija się ze swoimi klientami i dla nich.

 

Jakość impulsem do rozwoju

 

Przyznana CHC nagroda Perły QI 2021 w Programie Najwyższa Jakość Quality International stanowi uhonorowanie drogi, jaką organizacja przeszła doskonaląc jakość we wszystkich obszarach funkcjonowania. To docenienie pracy całego zaangażowanego zespołu, który wykonując z pasją swoje obowiązki, dostarcza rozwiązania stanowiące odpowiedź na bieżące potrzeby rynku i klientów. To wyraźny dowód na to, że patrząc w przyszłość CHC obrało właściwy kierunek.

 

Zespół CHC

CHC CDMO druk 1 final

Zobacz również

Jakość na pierwszym miejscu

Strunobet-Migacz - Jakość na pierwszym miejscu

Szeroka gama produktów i ciągły rozwój – atuty Strunobet Migacz Sp. z o.o.

33 lata na rynku, nieustanny progres oraz dbałość o jakość wyrobów pozwoliła osiągnąć firmie Strunobet-Migacz Sp. z o.o. pozycję strategicznego dostawcy nasłupowych i kontenerowych stacji dla energetyki zawodowej i przemysłu oraz prefabrykatów z betonu.

Systemowe zarządzanie w ANWILU

Systemowe zarządzanie w ANWILU

ANWIL jest jednym z wiodących przedsiębiorstw branży chemicznej w kraju, liczącym się w regionie Europy Środkowo-Wschodniej producentem nawozów azotowych. Jako jedyna firma w Polsce produkuje także suspensyjny polichlorek winylu. Od 25 lat w ANWILU funkcjonują systemy zarządzania. Za wdrożony Zintegrowany System Zarządzania spółka otrzymała właśnie Złote Godło QI 2023 w Programie Najwyższa Jakość Quality International.