4ECO – dynamiczna marka na rynku OZE

Firmy działające w branży odnawialnych źródeł energii dłuższego czasu przeżywają prawdziwy boom. Stale wprowadzają coraz to nowsze rozwiązania, poprawiając jakość swoich usług i stosowanych technologii. Jedną z takich firm jest kielecka spółka 4ECO.

 

Przedsiębiorstwo zajmuje się dystrybucją oraz instalacją rozwiązań z zakresu fotowoltaiki oraz nowoczesnych pomp ciepła. W jego ofercie znajdują się m.in.: maty grzewcze, farmy fotowoltaiczne, będące jednocześnie najbardziej ekologicznym sposobem produkcji prądu, ładowarki do samochodów elektrycznych, a także wykorzystywany w branży budowlanej nowoczesny system termoizolacji PS Coat. W asortymencie 4ECO dostępna jest również autorska pompa ciepła HEATECO, którą, prócz wysokiej jakości, wyróżnia unikatowy design.

 

 

Firma istnieje na rynku od 4 lat. Działa na terenie całego kraju, gdzie posiada aż 49 swoich oddziałów. 4ECO nie zamierza jednak na tym poprzestać i stale się rozrasta. Oferta spółki skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak również do instytucji publicznych i przedsiębiorców. 4 ECO oferuje również franczyzę przy zachowaniu solidnego modelu biznesowego. Franczyzobiorca otrzymuje wsparcie merytoryczne, szkoleniowe oraz marketingowe ze strony wykwalifikowanego zespołu 4ECO. Ma także zapewnioną kompleksową realizację zleceń.

 

Jedną z ważnych gałęzi działalności kieleckiej firmy jest pomoc w realizacji, zarządzaniu, rozliczaniu oraz szacowaniu dotacji z dostępnych programów Unii Europejskiej, jak również i z programów krajowych.

 

 

Zespół 4 ECO tworzą ludzie z pasją, którzy są otwarci na rozwój i innowację. W jej skład wchodzi m.in. 75 wykwalifikowanych ekip monterskich. Zlecenia wykonywane są terminowo, co wpływa na jakość i konkurencyjność na tle innych firm. Poprzez dostarczanie narzędzi niezbędnych do pracy oraz wsparciu na każdym etapie, partner firmy zyskuje komfortowe warunki rozwoju biznesu oraz osiąga satysfakcjonujące profity finansowe.

 

Działania spółki z zakresu CSR nie ograniczają się tylko do kwestii proekologicznych, związanych z jej podstawową działalnością. Firma angażuje się również w akcje na rzecz lokalnej społeczności, wspierając młodzieżowe kluby sportowe, różne inicjatywy społeczne i charytatywne. Firma jest także głównym sponsorem klubu Łomża Industria Kielce.

 

4ECO jest Laureatem konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2021. Wartość rynkową spółki szacuje się na 169 mln zł. Firma plasuje się w ścisłej czołówce, jeżeli chodzi o liczbę przedsiębiorstw w województwie świętokrzyskim.

 

Adrian Obarski

Prezes zarządu 4 ECO sp. z o.o.

www.4-eco.pl

Zobacz również

Europejskie Forum Jakości i Innowacyjności 2017

Europejskie Forum Jakości i Innowacyjności 2017- 17 listopada 2017

17 listopada 2017 w Hotelu Czarny Potok Resort SPA & Conference w Krynicy-Zdroju odbyło się Europejskie Forum Jakości i Innowacyjności oraz Gala podsumowująca XI edycję Programu Najwyższa Jakość QI 2017.

Efektywne zarządzanie systemowe

Efektywne zarządzanie systemowe

Firma FINAL S.A. cieszy się uznaniem szerokiego grona klientów, nie tylko rynku krajowego, ale również innych państw Europy, świadoma jest tego, że podstawę zaufania i dobrych relacji z klientami i kontrahentami stanowi przede wszystkim wysoka jakość oferowanych produktów i usług. Osiąga się to dzięki wdrożonym standardom zarządzania produkcją i komunikacją oraz licznym narzędziom systemowym.