4ECO – dynamiczna marka na rynku OZE

Firmy działające w branży odnawialnych źródeł energii dłuższego czasu przeżywają prawdziwy boom. Stale wprowadzają coraz to nowsze rozwiązania, poprawiając jakość swoich usług i stosowanych technologii. Jedną z takich firm jest kielecka spółka 4ECO.

 

Przedsiębiorstwo zajmuje się dystrybucją oraz instalacją rozwiązań z zakresu fotowoltaiki oraz nowoczesnych pomp ciepła. W jego ofercie znajdują się m.in.: maty grzewcze, farmy fotowoltaiczne, będące jednocześnie najbardziej ekologicznym sposobem produkcji prądu, ładowarki do samochodów elektrycznych, a także wykorzystywany w branży budowlanej nowoczesny system termoizolacji PS Coat. W asortymencie 4ECO dostępna jest również autorska pompa ciepła HEATECO, którą, prócz wysokiej jakości, wyróżnia unikatowy design.

 

 

Firma istnieje na rynku od 4 lat. Działa na terenie całego kraju, gdzie posiada aż 49 swoich oddziałów. 4ECO nie zamierza jednak na tym poprzestać i stale się rozrasta. Oferta spółki skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak również do instytucji publicznych i przedsiębiorców. 4 ECO oferuje również franczyzę przy zachowaniu solidnego modelu biznesowego. Franczyzobiorca otrzymuje wsparcie merytoryczne, szkoleniowe oraz marketingowe ze strony wykwalifikowanego zespołu 4ECO. Ma także zapewnioną kompleksową realizację zleceń.

 

Jedną z ważnych gałęzi działalności kieleckiej firmy jest pomoc w realizacji, zarządzaniu, rozliczaniu oraz szacowaniu dotacji z dostępnych programów Unii Europejskiej, jak również i z programów krajowych.

 

 

Zespół 4 ECO tworzą ludzie z pasją, którzy są otwarci na rozwój i innowację. W jej skład wchodzi m.in. 75 wykwalifikowanych ekip monterskich. Zlecenia wykonywane są terminowo, co wpływa na jakość i konkurencyjność na tle innych firm. Poprzez dostarczanie narzędzi niezbędnych do pracy oraz wsparciu na każdym etapie, partner firmy zyskuje komfortowe warunki rozwoju biznesu oraz osiąga satysfakcjonujące profity finansowe.

 

Działania spółki z zakresu CSR nie ograniczają się tylko do kwestii proekologicznych, związanych z jej podstawową działalnością. Firma angażuje się również w akcje na rzecz lokalnej społeczności, wspierając młodzieżowe kluby sportowe, różne inicjatywy społeczne i charytatywne. Firma jest także głównym sponsorem klubu Łomża Industria Kielce.

 

4ECO jest Laureatem konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2021. Wartość rynkową spółki szacuje się na 169 mln zł. Firma plasuje się w ścisłej czołówce, jeżeli chodzi o liczbę przedsiębiorstw w województwie świętokrzyskim.

 

Adrian Obarski

Prezes zarządu 4 ECO sp. z o.o.

www.4-eco.pl

Zobacz również

Najwyższa Jakość QI - czekamy na zgłoszenia!

Trwa nabór zgłoszeń w programie Najwyższa Jakość QI

Celem projektu jest promowanie najwyższych standardów jakości w polskich firmach i instytucjach oraz nagradzanie podmiotów, które wyróżniają się na tym polu. Konkurs Najwyższa Jakość QI z każdym rokiem zyskuje na znaczeniu i popularności, przyciągając coraz większą liczbę uczestników z różnych branż.

Kanlux IQ - LED LIFE – naturalne światło na wyciągnięcie ręki

Kanlux IQ - LED LIFE – naturalne światło na wyciągnięcie ręki

Co sprawia, że nasze otoczenie staje się bardziej komfortowe? To naturalne światło słoneczne, najzdrowsze dla organizmu, korzystnie wpływające na samopoczucie, pobudzające nas i wspomagające walkę z kiepskim nastrojem.