Europejskie Forum Biznesu  2020

30 listopada 2020 r.  rozpoczęliśmy Europejskie Forum Biznesu.

 

"Jak wygrać z kryzysem?"

– to hasło tegorocznej edycji Forum. Podczas debat i paneli dyskusyjnych rozmawiamy na istotne dla wszystkich branż tematy związane z zarządzaniem w czasie kryzysu, optymalizacją czasu pracy, społeczną odpowiedzialnością biznesu, współpracy między biznesem a sportem oraz kooperacji nauki z biznesem.


Wydarzenie patronatem objęli m.in.:

Parlament Europejski, Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Pracodawcy RP, Marszałek Województwa  Śląskiego, Prezydent Miasta Katowice, Warszawska Izba Gospodarcza. Patronatem medialnym objęli: Dziennik Gazeta Prawna, Dziennik.pl, Forsal.pl, Stowarzyszenie Polskich Mediów.

Debaty Europejskiego Forum Biznesu, zainicjowane 30 listopada br. odbywać się będą także na przestrzeni kolejnych tygodni w formule mieszanej: publikowanych wywiadów, wypowiedzi i wykładów eksperckich na łamach wielu mediów, multimedialnych publikacji elektronicznych w serwisach internetowych, a także rozmów i debat wideo online z zapewnieniem otwartego dostępu do prezentowanych treści.

Wydarzenie odbędzie się w ramach podsumowania tegorocznych edycji Programów Najwyższa Jakość Quality International oraz Liderzy Społecznej Odpowiedzialności: Dobra Firma, Dobry Pracodawca, Eko Firma.

 

Oglądaj EFB 2020↓

europejskieforumbiznesu online

 

 

Zobacz również

Efektywne zarządzanie systemowe

Efektywne zarządzanie systemowe

Firma FINAL S.A. cieszy się uznaniem szerokiego grona klientów, nie tylko rynku krajowego, ale również innych państw Europy, świadoma jest tego, że podstawę zaufania i dobrych relacji z klientami i kontrahentami stanowi przede wszystkim wysoka jakość oferowanych produktów i usług. Osiąga się to dzięki wdrożonym standardom zarządzania produkcją i komunikacją oraz licznym narzędziom systemowym.

Catalyst oazą spokoju?

Catalyst oazą spokoju?

Gdyby pominąć skutki przymusowej restrukturyzacji Getin Noble Banku, wskaźnik niewykupionych obligacji korporacyjnych na warszawskiej giełdzie znalazłby się poniżej 0,6 proc.