Europejskie Forum Biznesu 2020

30 listopada 2020 r. zostanie zainaugurowane Europejskie Forum Biznesu.

Wydarzenie podsumuje Programy Najwyższa Jakość QI 2020 oraz Liderzy Społecznej Odpowiedzialności 2020: Dobra Firma, Dobry Pracodawca, Eko Firma.

 

W 2020 roku EFB odbywa się pod hasłem: "Jak wygrać z kryzysem?". Podczas debat i paneli dyskusyjnych chcemy porozmawiać na istotne dla wszystkich branż tematy związane z zarządzaniem w czasie kryzysu, optymalizacją czasu pracy, komunikacją, marketingiem i PR. Dodatkowo poruszamy tematykę związaną z ekologią i odnawialnymi źródłami energii oraz kooperacji nauki z biznesem.

 

Zaproszenie do udziału w Europejskim Forum Biznesu otrzymają prezesi, dyrektorzy, członkowie zarządów, managerowie reprezentujący nagrodzone firmy i instytucje, prezydenci oraz burmistrzowie miast i gmin, urzędnicy państwowi, parlamentarzyści, przedstawiciele Patronów Programu, Sponsorów oraz mediów.

 

FB Europejskie Forum Biznesu3 

Debaty Europejskiego Forum Biznesu 2020, zainicjowane 30 listopada br. odbywać się będą także na przestrzeni kolejnych tygodni w formule mieszanej: publikowanych wywiadów, wypowiedzi i wykładów eksperckich na łamach wielu mediów, multimedialnych publikacji elektronicznych w serwisach internetowych, a także rozmów i debat wideo online z zapewnieniem otwartego dostępu do prezentowanych treści.

 

Wśród tegorocznych partnerów oraz patronów honorowych znaleźli się:
Parlament Europejski, Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii, Jakub Chełstowski, Marszałek Województwa Śląskiego, Marcin Krupa, Prezydent Katowic, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Pracodawcy RP, Warszawska Izba Gospodarcza, Stowarzyszenie Polskich Mediów, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Katedra Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Polski Komitet Normalizacyjny, AS-QUAL.

EP logo RGB PL MRPiT PATRONAT Chelstowski www2 Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Katowice ncbr logo z czerwonym napisem2
pracodawcrp Warszawska Izba Gospodarcza StowarzyszeniePLMediow PARP UEKb pkn  ASQUAL

 

 

Patroni medialni EFB 2020:
Dziennik Gazeta Prawna, GazetaPrawna.pl, Forsal.pl, Dziennik.pl, TVP 3 Katowice, SpolecznieOdpowiedzialni.info, Biznes Trendy

 

DGP GP pl dziennik pl Forsal pl TVP 3 Katrowice
SpolOdpo Biznes trendy      

 

EFB 2020

Europejskie Forum Biznesu

to forum wymiany myśli i poglądów, pozyskania wiedzy i informacji dotyczących poszczególnych branż oraz istotnych aspektów prowadzenia biznesu w Polsce. Wydarzenie skierowane jest do środowiska biznesowego, naukowego i samorządowego, jak również wszystkich zainteresowanych problematyką  zarządzania jakością, efektywnością wprowadzania innowacyjnych rozwiązań  w swoich przedsiębiorstwach oraz biznesem społecznie odpowiedzialnym.

Zobacz również

Bezkonkurencyjny partner technologiczny

Budowa stopnia beztlenowego oczyszczalni ścieków na terenie Cukrowni Glinojeck

Przedsiębiorstwo Techbud-Toruń renomę zyskało dzięki stosowaniu zasad uczciwej konkurencji i utrzymywaniu dobrych relacji z inwestorami i podwykonawcami. Firma, specjalizując się w robotach budowlano-montażowych i remontowych konstrukcji stalowych oraz instalacji technologicznych dla wielu branż, znana jest z wyjątkowej terminowości, stosowania nowoczesnych i bezpiecznych rozwiązań oraz spełniania oczekiwań klientów. Największym atutem przedsiębiorstwa jest doświadczony zespół.

Sunday Polska ze Złotym Godłem QI

Sunday Polska ze Złotym Godłem QI

Sunday Polska jest jednym z liderów rynku odnawialnych źródeł energii w Polsce. Firma oferuje pełną paletę produktów OZE – panele fotowoltaiczne, pompy ciepła, klimatyzację, magazyny energii i ładowarki do samochodów elektrycznych.