Europejskie Forum Biznesu 2022  - zapowiedź

Już 22 listopada br. w Katowicach odbędzie się Europejskie Forum Biznesu 2022, podczas którego poznamy laureatów programów Najwyższa Jakość QI 2022 oraz Liderzy Społecznej Odpowiedzialności: Dobra Firma, Dobry Pracodawca, Eko Firma. Od godziny 11.00 debaty i rozmowy EFB 2022 będą transmitowane online za pośrednictwem strony Facebook.com/ForumBiznesu.

EFB kierujemy do środowiska biznesowego, naukowego i samorządowego, jak również wszystkich zainteresowanych tematami związanymi z prowadzeniem biznesu w Polsce, zrównoważonym rozwojem, ekologią, wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań w firmach. Celem wydarzenia jest wymiana informacji i doświadczeń oraz pomoc w nawiązaniu wzajemnej współpracy pomiędzy uczestnikami forum.

 

Hasło tegorocznego EFB to "Gospodarka w niepewnych czasach - wyzwania, zagrożenia, szanse", podobnie jak w latach poprzednich podczas debat i dyskusji będziemy rozmawiać na ważne dla przedsiębiorców tematy. Planujemy poruszyć m.in. zagadnienia dotyczące: cyberbezpieczeństwa, zrównoważonego rozwoju, ekologii, ochrony zdrowia, bezpieczeństwa pracowników, konkurencyjności polskiej branży turystycznej.

Jak co roku EFB zostanie zakończone Galą Finałową Programów Najwyższa Jakość QI oraz Liderzy Społecznej Odpowiedzialności: Dobra Firma, Dobry Pracodawca, Eko Firma.
Podczas wydarzenia zostaną również wręczone specjalne wyróżnienia przyznane gminom (Przyjazna Gmina 2022) oraz turystycznym usługom i produktom (TurystycznyProdukt/Turystyczna Usługa Roku 2022).
 3 QI 2022
Program Najwyższa Jakość QI jest organizowany od 16 lat. Od początku jego celem jest wskazanie i wyróżnianie tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie.

Laureaci konkursu wyłaniani są w trzech kategoriach: Produkt, Usługi i System Zarządzania oraz w 4 grupach podmiotów uzależnionych od wielkości zatrudnienia (firmy mikro, małe, średnie i duże) oraz w odrębnej grupie Samorząd.

Od wielu lat patronat nad Programem sprawują: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polski Komitet Normalizacyjny oraz Katedra Zarządzania Procesowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Podczas EFB nagrodzeni w Programie Najwyższa Jakość QI 2022 odbiorą grawerowane Medale QI oraz dyplomy potwierdzające otrzymane przez nich tytuły, wręczymy również nagrody specjalne przyznawane wielokrotnym Laureatom konkursu: Perły QI, Złote Perły QI, Diamenty QI oraz Brylant QI.
Więcej o projekcie: https://najwyzszajakoscqi.pl/index.php/o-programie

 LSO loga 3kat
W czasie wydarzenia poznamy również zwycięzców Programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności 2022 w kategoriach: DOBRA FIRMA, DOBRY PRACODAWCA, EKO FIRMA. W jego ramach wyróżniamy liderów w zakresie realizacji: założeń  odpowiedzialnego biznesu, działań i inwestycji na rzecz ekologii oraz polityki pracowniczej i employer brandingu. Podmioty te zostają uhonorowane statuetkami Lidera Społecznej Odpowiedzialności. W tym roku wraz z portalem SpolecznieOdpowiedzialni.info organizujemy jego piętnastą edycję.
Więcej o programie Liderzy Społecznej Odpowiedzialności: https://spolecznieodpowiedzialni.info/program-lso/o-programie

 

Regulamin wydarzenia dostępny jest tutaj

 

Organizator:   Partner:
Forum Biznesu logo stronagp ForumBiznesu pl logo AQUAL logo

 

Patronat Honorowy:

Parlament Europejski 2logo MRiT logo PATRONAT Chelstowski4png
Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Katowice2 NCBR logo PL Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Katedra Zarządzania Procesowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie Polski Komitet Normalizacyjny

 

Partnerzy Wspierający:

CSL Sp. z o.o. 4ECO Sp. z o.o. TU ZDROWIE logo2 Dynacon logo lekam logo
Instytut Doskonalenia Produkcji Grupa VERBIS Meritum CO logo Wodki Raciborskie Jumper Polska logo strunobet logo
Muszynianka logo Pasieka Ambrozego logo Intereko Energia Sp. z o.o. DPIN logo HOTEL BRYZA
Logo Meisel logo wersal logo PRS logo Invest Komfort  

 

 Partronat Medialny:

dgp logo dziennik pl Forsal pl gazetaprawnapl logo3
SpolOdpo logo Biznes trendy logo TVP3 Katowice podst tvs logo

 

 

 

Zobacz również

1 grudnia w Krynicy-Zdroju odbyło się Europejskie Forum Biznesu 2023

Europejskie Forum Biznesu 2023

W tym roku finał Programu Najwyższa Jakość QI odbył się w Krynicy-Zdroju, która dodatkowo przywitała nas piękną, zimową aurą. Europejskie Forum Biznesu 2023 obfitowało w panele dyskusyjne, podczas których rozmawialiśmy na istotne dla wszystkich branż zagadnienia związane z zarządzaniem, ekologią, medycyną czy też polityką pracowniczą.

Debaty EFB 2023 były transmitowane na żywo za pośrednictwem strony Facebook.com/ForumBiznesu i są nadal dostępne na profilu.

5 faktów o urlopie wypoczynkowym

5 faktów o urlopie wypoczynkowym,

Co trzeba wiedzieć przed wakacjami?

 

Urlop wypoczynkowy to podstawowe prawo pracownika zatrudnionego na umowę o pracę, gwarantowane przez przepisy Kodeksu pracy. Pracownik ma prawo do urlopu, a pracodawca nie może go ograniczyć pod karą grzywny. W związku z rozpoczynającymi się wakacjami, ekspertka inFakt przypomina o podstawowych zasadach z nim związanych.