Trwa nabór zgłoszeń w programie Najwyższa Jakość QI

Celem projektu jest promowanie najwyższych standardów jakości w polskich firmach i instytucjach oraz nagradzanie podmiotów, które wyróżniają się na tym polu. Konkurs Najwyższa Jakość QI z każdym rokiem zyskuje na znaczeniu i popularności, przyciągając coraz większą liczbę uczestników z różnych branż.


Konkurs ma na celu wyróżnienie firm, które w sposób szczególny przyczyniają się do poprawy jakości swoich produktów i usług. Jako organizatorzy projektu chcemy promować postawy proaktywne w zakresie zarządzania jakością, które są niezbędne do budowania trwałej przewagi konkurencyjnej. A poprzez nagradzanie najlepszych praktyk, stymulować również inne przedsiębiorstwa do podejmowania działań na rzecz ciągłego doskonalenia.


Tegoroczna edycja konkursu, organizowana  jest pod honorowym patronatem: Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Katedry Zarządzania Procesowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Polskiego Komitetu Normalizacyjnego.


Kategorie konkursowe
Jak co roku firmy mogą zgłaszać się w trzech kategoriach: Produkt Najwyższej Jakości, Usługi Najwyższej Jakości oraz Zarzadzanie Najwyższej Jakości.  
Dodatkowo Laureaci podzieleni zostają na cztery grupy, uzależnione od wielkości zatrudnienia (firmy małe, średnie i duże). Odrębnej ocenie zostają poddane również samorządy.


Nagrody i wyróżnienia
Firmy, które przejdą pomyślnie przez proces oceny, otrzymają tytuł Najwyższa Jakość QI oraz możliwość bezterminowego posługiwania się Brązowym, Srebrnym lub Złotym Godłem QI.

Laureatom wręczmy dodatkowo certyfikaty Godła QI oraz dyplomy Najwyższa Jakość QI, sygnowane przez patronów konkursu.


Warto dodać, że tytuł i Godło Najwyższa Jakość QI to nie tylko prestiżowe wyróżnienie, ale również praktyczne narzędziem marketingowe, które może zwiększyć zaufanie klientów oraz partnerów biznesowych. Ponadto, laureaci godła uzyskują możliwość udziału w Europejskim Forum Biznesu oraz Gali Finałowej Programu.


Korzyści dla uczestników
Udział w konkursie to przede wszystkim szansa na zdobycie cennych wskazówek od ekspertów, którzy oceniają zgłoszenia, gwarantują oni również obiektywność ocen. W efekcie, firmy mogą znacznie poprawić swoje procesy operacyjne i produkty, co przekłada się na zwiększenie efektywności oraz satysfakcji klientów.


Dodatkowo laureat otrzymuję możliwość posługiwania się Godłem QI. Rozpoznawalnym znakiem o długoletniej tradycji, który stanowi czytelny przekaz do klientów i kontrahentów.


Warto również dodać, że podmioty nagrodzone tytułem Najwyższa Jakość QI, spotykają się podczas konferencji realizowanych w ramach Europejskiego Forum Biznesu oraz Gali finałowej programu.

 

Wyzwania i rozwój
Jako organizatorzy konkursu zdajemy sobie  sprawę, że wymagania rynkowe stale się zmieniają, dlatego projekt ten stale ewoluuje. Udoskonalamy formularze zgłoszeniowe oraz sam proces oceny.

Nowe technologie, zmieniające się oczekiwania klientów oraz rosnąca świadomość  konsumentów sprawiają, że firmy muszą być elastyczne i otwarte na zmiany. Konkurs Najwyższa Jakość QI ma na celu nie tylko nagradzanie tych, którzy już osiągnęli sukces, ale również inspirowanie innych uczestników rynku do rozwoju.


Najwyższa Jakość QI to nie tylko prestiżowe wyróżnienie, ale również realna szansa na rozwój i doskonalenie. Od 18 lat promuje najlepsze praktyki w zakresie zarzadzania i jakości produktów oraz usług, w ten sposób przyczyniając się do podnoszenia standardów na rynku oraz budowania silniejszych, bardziej konkurencyjnych przedsiębiorstw. Udział w konkursie to inwestycja, która przynosi korzyści zarówno w krótkim, jak i długim terminie, stając się motorem napędowym dla całej gospodarki!


Czekamy na Wasze zgłoszenia!

 

Więcej o projekcie:https://najwyzszajakoscqi.pl/index.php/o-programie

Zobacz również

100 lat Polskiego Komitetu Normalizacyjnego

100 lat Polskiego Komitetu Normalizacyjnego

Historia Polskiego Komitetu Normalizacyjnego (PKN) sięga lat dwudziestych ubiegłego wieku. Wtedy narodziła się idea, która zmieniła naszą przyszłość.

Z energią w przyszłość!

4ECO - Z energią w przyszłość!

4 ECO Sp. z o.o. to kielecki wykonawca usług z zakresu odnawialnych źródeł energii. Jego odbiorcami są zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy. W ubiegłym roku spółka została Laureatem programu Najwyższa Jakość Quality International, zdobywając Złote Godło QI. W tym roku ubiega się ona o ten tytuł ponownie.