CM WUM Sp. z o.o. już od dwudziestu lat świadczy usługi medyczne na najwyższym poziomie.

– Bardzo cieszymy się z tej nagrody, ponieważ stanowi ona potwierdzenie jakości oferowanych przez nas usług – mówi prezes Justyna Mieszalska.

 

Nagroda została przyznana za wysoką jakość:
-usług świadczonych na NFZ,
-usług komercyjnych,
-usług obejmujących Medycynę Pracy.

 

Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego od ponad 20 lat oferuje specjalistyczne usługi. Dysponuje interdyscyplinarnym zespołem medycznym, składaja?cym sie? z lekarzy praktyków oraz przedstawicieli kadry akademickiej, pracujących w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym. Konsultacje prowadzone sa? w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz w formie usług komercyjnych. – Proponujemy wśród wielu innych usług pakiety dla przedsiębiorców „Zdrowa Firma” – mówi prezes Mieszalska. – Firmom i ich pracownikom gwarantujemy opiekę medyczną najwyższej klasy specjalistów oraz nowoczesną diagnostykę. Warto również przypomnieć o oferowanych przez nasze centrum konsultacjach psychologicznych i psychoterapeutycznych – dodaje.

„Zdrowa Firma” to szeroka oferta badań, opieka zespołu lekarzy o wysokich kwalifikacjach z różnych dyscyplin medycyny, a także wiele szkoleń obejmujących profilaktykę zdrowotną. Pakiety kierowane są do firm dużych, średnich i małych. Skorzystać z oferty mogą zarówno przedsiębiorcy, którzy chcą wykonać wymagane przez prawo podstawowe badania medycyny pracy, jak również ci, którzy chcą zapewnić swoim pracownikom pełną opiekę zdrowotną.

W tym roku CM WUM zdobyło również nagrodę Dobra Marka 2022 - Jakość, Zaufanie, Renoma.

Zobacz również

Innowacyjne usługi medyczne

Justyna Domienik-Karłowicz, Prezes Zarządu Centrum Medycznego MAVIT

Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o. to sieć wysokospecjalistycznych ośrodków w Warszawie i Katowicach, powstałych 21 lat temu w odpowiedzi na potrzeby pacjentów na wysokiej jakości usługi medyczne z zakresu okulistyki, będące skuteczną alternatywą wobec oferty publicznego systemu opieki zdrowotnej.

5 palących problemów pracodawców – z czym muszą się mierzyć?

presja płacowa – z czym muszą się mierzyć?

Presja płacowa, zmiany społeczne czy niestabilna polityka migracyjna to tylko część przeszkód, z którymi w najbliższym czasie będą mierzyć się pracodawcy. Są one złożone i wymagają strategii oraz rozwiązań dostosowanych do aktualnej rzeczywistości. Jakie są zatem kluczowe problemy, które trawią firmy na polskim rynku pracy?  Odpowiada Job Impulse, wiodąca agencja pracy tymczasowej w Polsce oraz członek Polskiego Forum HR.