CM WUM Sp. z o.o. już od dwudziestu lat świadczy usługi medyczne na najwyższym poziomie.

– Bardzo cieszymy się z tej nagrody, ponieważ stanowi ona potwierdzenie jakości oferowanych przez nas usług – mówi prezes Justyna Mieszalska.

 

Nagroda została przyznana za wysoką jakość:
-usług świadczonych na NFZ,
-usług komercyjnych,
-usług obejmujących Medycynę Pracy.

 

Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego od ponad 20 lat oferuje specjalistyczne usługi. Dysponuje interdyscyplinarnym zespołem medycznym, składaja?cym sie? z lekarzy praktyków oraz przedstawicieli kadry akademickiej, pracujących w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym. Konsultacje prowadzone sa? w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz w formie usług komercyjnych. – Proponujemy wśród wielu innych usług pakiety dla przedsiębiorców „Zdrowa Firma” – mówi prezes Mieszalska. – Firmom i ich pracownikom gwarantujemy opiekę medyczną najwyższej klasy specjalistów oraz nowoczesną diagnostykę. Warto również przypomnieć o oferowanych przez nasze centrum konsultacjach psychologicznych i psychoterapeutycznych – dodaje.

„Zdrowa Firma” to szeroka oferta badań, opieka zespołu lekarzy o wysokich kwalifikacjach z różnych dyscyplin medycyny, a także wiele szkoleń obejmujących profilaktykę zdrowotną. Pakiety kierowane są do firm dużych, średnich i małych. Skorzystać z oferty mogą zarówno przedsiębiorcy, którzy chcą wykonać wymagane przez prawo podstawowe badania medycyny pracy, jak również ci, którzy chcą zapewnić swoim pracownikom pełną opiekę zdrowotną.

W tym roku CM WUM zdobyło również nagrodę Dobra Marka 2022 - Jakość, Zaufanie, Renoma.

Zobacz również

Innowacyjna koncepcja poprawy elastyczności węglowych bloków energetycznych

 Innowacyjna koncepcja poprawy elastyczności węglowych bloków energetycznych

Sytuacja na polskim rynku mocy staje się coraz bardziej dramatyczna, wraz z planowanym odstawieniem bloków węglowych, które ze względu na obciążenia wysokimi kosztami uprawnień do emisji CO2 oraz unijne ograniczenia udzielania wsparcia ze środków publicznych, są sukcesywnie wycofywane przez głównych graczy, właścicieli jednostek wytwórczych – największych producentów i operatorów elektroenergetycznych. Skutkiem tych działań, już w 2025 r. może brakować mocy dla produkcji energii elektrycznej jako stabilnej podstawy bezpieczeństwa energetycznego kraju.

Kiedy SI wkracza do firmy, apetyt na nią rośnie – to zjawisko, które obserwujemy na całym świecie

Kiedy SI wkracza do firmy, apetyt na nią rośnie

W momencie, gdy sztuczna inteligencja (SI) wkracza do firmy, jej potencjał staje się bardziej widoczny, a apetyt na dalsze innowacje rośnie. To globalne zjawisko, które zmienia sposób, w jaki przedsiębiorstwa podchodzą do technologii, efektywności i innowacyjności.