CM WUM Sp. z o.o. już od dwudziestu lat świadczy usługi medyczne na najwyższym poziomie.

– Bardzo cieszymy się z tej nagrody, ponieważ stanowi ona potwierdzenie jakości oferowanych przez nas usług – mówi prezes Justyna Mieszalska.

 

Nagroda została przyznana za wysoką jakość:
-usług świadczonych na NFZ,
-usług komercyjnych,
-usług obejmujących Medycynę Pracy.

 

Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego od ponad 20 lat oferuje specjalistyczne usługi. Dysponuje interdyscyplinarnym zespołem medycznym, składaja?cym sie? z lekarzy praktyków oraz przedstawicieli kadry akademickiej, pracujących w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym. Konsultacje prowadzone sa? w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz w formie usług komercyjnych. – Proponujemy wśród wielu innych usług pakiety dla przedsiębiorców „Zdrowa Firma” – mówi prezes Mieszalska. – Firmom i ich pracownikom gwarantujemy opiekę medyczną najwyższej klasy specjalistów oraz nowoczesną diagnostykę. Warto również przypomnieć o oferowanych przez nasze centrum konsultacjach psychologicznych i psychoterapeutycznych – dodaje.

„Zdrowa Firma” to szeroka oferta badań, opieka zespołu lekarzy o wysokich kwalifikacjach z różnych dyscyplin medycyny, a także wiele szkoleń obejmujących profilaktykę zdrowotną. Pakiety kierowane są do firm dużych, średnich i małych. Skorzystać z oferty mogą zarówno przedsiębiorcy, którzy chcą wykonać wymagane przez prawo podstawowe badania medycyny pracy, jak również ci, którzy chcą zapewnić swoim pracownikom pełną opiekę zdrowotną.

W tym roku CM WUM zdobyło również nagrodę Dobra Marka 2022 - Jakość, Zaufanie, Renoma.

Zobacz również

Technologie, które kreują lepsze jutro

Technologie, które kreują lepsze jutro

Innowacyjność, odpowiedzialność, doświadczenie

Obecne na rynku od ponad 25 lat przedsiębiorstwo PREVAC Sp. z o.o. (Rogów, woj. śląskie) należy do światowej czołówki producentów aparatury naukowo-badawczej i przemysłowej pracującej w ściśle określonych warunkach środowiskowych oraz ultra wysokiej próżni. Jest bez wątpienia jedną z tych polskich firm, która stała się technologiczną wizytówką kraju na świecie, marką rozpoznawalną w sektorze nauki i wysokich technologii, mającą wymierny wpływ na globalny rozwój gospodarczy. 

Pracowity jak… Polak, czyli jak postrzegamy pracę po godzinach?

Obraz Malachi Witt z Pixabay

Temat 35-godzinnego tygodnia pracy coraz częściej przebija się w mediach i wśród opinii publicznej. Natomiast dzisiaj o tym rozwiązaniu nadal możemy myśleć bardziej w kategoriach egzotyki. Dlaczego? Polacy pracują dużo, także po godzinach. Jak wynika z najnowszego raportu Aplikuj.pl „Wielopokoleniowa siła w miejscu pracy” 9 na 10 osób dopuszcza wykonywanie “nadliczbówek”. Ponad 60 proc. z nich rozważa taką opcję w szczególnych sytuacjach. Z kolei 1/3 badanych osób otwarcie przyznaje, że zgadza się na wykonywanie zadań służbowych poza przyjętymi godzinami1. A czy podejście pracowników do nadgodzin zmienia się w zależności od wieku? I czy tak samo do pracy po godzinach podchodzą Zetki jak i Baby Boomersi?