Phillips Europe- System monitorowania ciśnienia w oponach teraz w każdej ciężarówce

Popularny w samochodach osobowych system kontroli ciśnienia w oponach, teraz wkracza na rynek pojazdów ciężarowych i przyczep. Do stosowania tego rozwiązania obligują producentów tych pojazdów nowe przepisy prawne.

 

W dzisiejszym, dynamicznym świecie biznesowym, nadążanie za potrzebami rynku jest kluczowe dla sukcesu każdej firmy. Ci, którzy potrafią elastycznie reagować na zmiany i szybko dostosowywać się do nowych wymagań, zwykle odnoszą największe sukcesy. W tej perspektywie, poszerzanie portfolio produktowego jest nieodłącznym elementem strategii rozwoju Phillips Europe. Wychodząc naprzeciw nowym tendencjom Phillips Europe wprowadza do swojej oferty kolejną nowość – TPMS (Tire Pressure Monitoring System), służący do monitorowania ciśnienia w oponach samochodowych.

Phillips Europe baner

Zalety TPMS są liczne, skupmy się wyłącznie na tych, które wyróżniają ten produkt na rynku. Uniwersalność systemu Phillips Europe jest jedną z jego głównych cech, co wyraża się w możliwości współpracy z modulatorami firm Haldex, Wabco i Knorr-Bremse oraz w szerokim wyborze dostępnych czujników. Klient ma możliwość dostosowania zestawu TPMS do swoich preferencji. W ofercie znajdują się zarówno sensory wewnętrzne, jak i zewnętrzne, z różnymi rodzajami wentyli do wyboru. Dzięki temu klient ma pewność, że znajdzie konfigurację pasującą do jego felg i opon. System charakteryzuje się również potężnym odbiornikiem, eliminującym potrzebę stosowania wzmacniaczy sygnału, co jest typowym rozwiązaniem u innych producentów. Z kolei bezpłatna aplikacja mobilna, dostępna dla każdego użytkownika, umożliwia łatwą konfigurację sensorów oraz odczyt ciśnienia w oponach. Produkt ten cechuje się także trwałością i odpornością na czynniki zewnętrzne.

 

TPMS od Phillips Europe to gwarancja niezawodności i topowej jakości, produkt mogący szczycić się tytułem Najwyższa Jakość Quality International 2024.

 

Phillips LOGO

Więcej informacji:
www.phillips-europe.com
facebook.com/phillipseurope
www.linkedin.com/company/phillips-europe

 


 

Najwyższa Jakość Quality International to ogólnopolski projekt, którego celem jest promowanie w firmach, instytucjach i samorządach skutecznych metod zarządzania jakością. Drugim celem jest wskazanie i wyróżnienie tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie.


Obecnie trwa 18. edycja tego przedsięwziecia. Projekt patronatem objęli: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polski Komitet Normalizacyjny oraz Katedra Zarządzania Procesowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
Laureaci Programu wyłaniani są w trzech kategoriach:
- QI product - produkt najwyższej jakości,
- QI services - usługi najwyższej jakości,
- QI order - zarządzanie najwyższej jakości.

Zobacz również

Wypadek w pracy. Odpowiedzialność finansowa przedsiębiorstwa

Edyta Kozyra, prawnik Kancelarii Odszkodowawczej MERITUM Sp.j

Znaczną część życia poświęcamy pracy, dlatego też powinna się ona odbywać przy zapewnieniu wszelkich środków bezpieczeństwa. Osoba zatrudniona ma prawo oczekiwać, że firma zapewni bezpieczne warunki i odpowiednie przeszkolenie, a pracodawca, że obowiązki będą wykonywane zgodnie z obowiązującymi zasadami. Są jednak zawody, gdzie ryzyko wystąpienia urazów, a nawet śmierci, jest wysokie, pomimo zachowania wszelkich środków bezpieczeństwa. Problem pojawia się, kiedy odszkodowanie wypłacone z polisy OC firmy nie zaspokaja roszczeń poszkodowanego pracownika.

Dyrektywa UE o jawności wynagrodzeń: dlaczego pracodawcy powinni zacząć działać już teraz?

Dyrektywa unijna o jawności wynagrodzeń i równouprawnieniu weszła w życie w czerwcu 2023 r. Państwa członkowskie UE muszą wdrożyć przepisy dyrektywy najpóźniej do 7 czerwca 2026 r. To daje pracodawcom teoretycznie jeszcze 2 lata na dostosowanie polityki płacowej w swoich firmach. Ale czy warto/opłaca się tak długo czekać?