"Energetyka a ekologia. Dalsze kierunki rozwoju polityki energetycznej"

Debata: zarejestrowana 30 listopada 2021r. podczas Europejskiego Forum Biznesu 2021 w Katowicach

 

Uczestnicy:

- Ewa Zielińska, Zastępca Prezesa ds. Relacji Zewnętrznych i Sprzedaży, Polski Komitet Normalizacyjny

- Aneta Korda-Burza, Dyrektor Pionu Badań i Rozwoju Gaz System S.A.

- Adam Orzech, Prezes Zarządu Naturalna_Energia.plus Sp. z o.o.

- Paweł Bednarek, współzałożyciel i prezes zarządu Columbus Elite S.A.,

 

Moderator: dr inż. Józef Zakrzewski, Prezes Zarządu Polskiej Agencji Przemysłowo-Obronnej, doktor nauk ekonomicznych, członek rad nadzorczych w spółkach kapitałowych; wykładowca akademicki; ekspert w zakresie zarządzania zmianami i usprawnieniami organizacyjnymi oraz projektami unijnymi.

Zobacz również

Szynoprzewody – elastyczne rozwiązania dla HoReCa i obiektów biurowych

System Kanlux TEAR

Szynoprzewody kojarzone są przede wszystkim ze sklepami, biurami, kawiarniami i pomieszczeniami komercyjnymi. W ostatnich latach coraz częściej pojawiają się też w prywatnych domach i mieszkaniach. Wyróżniamy dwa podstawowe typy systemów szynowych: 1-fazowe i 3-fazowe. System 3-fazowy posiada 4 przewody, co umożliwia nam osobne włączanie i wyłączanie pojedynczych projektorów lub grup lamp zamontowanych na jednej szynie.

Hutniczy jubileusz, czyli 20 lat ArcelorMittal w Polsce

 Hutniczy jubileusz, czyli 20 lat ArcelorMittal w Polsce

W tym roku ArcelorMittal obchodzi 20-lecie działalności w naszym kraju. Przez dwie dekady firma zainwestowała w swoje zakłady zlokalizowane w sześciu miastach w Polsce już ponad 10,5 mld zł, unowocześniając procesy produkcyjne, inwestując w nowe technologie i innowacyjne produkty pożądane na rynku: w kraju i za granicą. Od początku działalności w Polsce ArcelorMittal Poland angażuje się również we wsparcie lokalnych społeczności - na różne projekty i inicjatywy społeczne przeznaczył już ponad 24 mln zł.