Plastimet

Jakość w stolarce okiennej to ciepło, dźwiękoszczelność, design i …. trwałość. Razem z naszymi Klientami tworzymy piękne i energooszczędne budynki. Dostarczamy okna, których jakość, styl, estetyka wykonania i parametry techniczne wytrzymają próbę czasu.

 

Doświadczenie i wiedza ekspertów

Od ponad 30 lat zajmujemy się produkcją i sprzedażą najwyższej jakości okien i drzwi z PVC i aluminium, produkowanych pod indywidualne zamówienia każdego klienta. Pracujemy na nowoczesnych i wysoce zautomatyzowanych liniach produkcyjnych, współpracujemy z najlepszymi dostawcami komponentów i surowców stosowanych w produkcji. Kooperujemy z największymi deweloperami w kraju dostarczając nasze okna i drzwi do tysięcy mieszkań powstających między innymi w Warszawie, Łodzi, Białymstoku, czy Ełku. Nasi eksperci uczestniczą w procesie planowania inwestycji i doradzają w sprawach technicznych podpowiadając sprawdzone i innowacyjne rozwiązania, dostosowując je do koncepcji architektonicznej i sposobu realizacji budowy. Ich wiedza praktyczna pozwala optymalizować koszty i gwarantuje wysoką jakość zastosowanej stolarki. Dostarczając trwałe i energooszczędne okna dbamy także o przyszłość naszego środowiska.

Plastimet 2nj

Dla klientów indywidualnych zakup okien to często decyzja podejmowana raz na dziesięciolecia, więc zaangażowanie eksperta - doradcy ma jeszcze większe znaczenie. W dialogu z klientem pomaga on wybrać okna do wymarzonego domu albo od odnawianego mieszkania. Dbamy, by zaproponowane rozwiązanie jak najlepiej uzupełniało te marzenia – dopasowujemy techniczne rozwiązania do lokalizacji i usytuowania domu, doradzamy spójny z designem architektonicznym model okna, a także kompleksowo dostarczamy akcesoria towarzyszące takie jak parapety, rolety, czy moskitiery.

 

Okna i drzwi Plastimet

Produkty Plastimet występują zawsze pod marką własną. Jesteśmy dumni z rozwiązań, które powstały w naszej firmie jak i stałego rozwoju oferty produktowej.  Od lat niesłabnącym powodzeniem cieszą się okna PVC Plastimet Click-on™, produkowane w oparciu o nasz autorski system profili okiennych gwarantujący ochronę cieplną oraz akustyczną na wysokim poziomie. W ubiegłym roku wprowadziliśmy do oferty nową gamę stolarki aluminiowej pod nazwą Plastimet Modernity adresowaną do grupy klientów premium. Zdecydowaliśmy się na współpracę z dostawcą systemów profili  aluminiowych Deceunninck. Dzięki temu proponujemy klientom okna o wysokiej estetyce, pięknym designie, który wpisuje się doskonale w projekty nowoczesnej architektury jak i projekty architektoniczne nawiązujące do architektury tradycyjnej.

Plastimet 3nj

Stawiamy na rozwój poprzez jakość  

Wierzymy, że przyszłość zależy przede wszystkim od dbałości o najwyższą jakość. Ponadczasowość, trwałość i zadowolenie klienta to podstawa partnerskich relacji na lata. Od lat pracujemy w oparciu o normy ISO, a odpowiednie procedury jakościowe wdrożyliśmy nie tylko na produkcji, ale także w pozostałych obszarach działalności firmy: w sprzedaży, serwisie, czy logistyce. To element zarządzania firmą, który jest naszym drogowskazem ku przyszłości.

 


Firma Plastimet Sp. z o.o. została nagrodzona Złotym Godłem Najwyższa Jakość QI 2023.

Zobacz również

Gmina Tarczyn – niezwykłe miejsce w sercu Polski

Gmina Tarczyn  – niezwykłe miejsce w sercu Polski

Nie jest metropolią, ale można w niej znaleźć wszystko, co oferują duże miasta. Usytuowana w sercu Polski gmina Tarczyn dynamicznie i wszechstronnie się rozwija. Jest to możliwe dzięki zdobywanym funduszom zewnętrznym, które wraz ze środkami z budżetu gminy sprawiają, że realizowane inwestycje są strategicznymi dla gminy i jej mieszkańców.

Coraz więcej Polaków rozpoznaje phishing

oraz więcej Polaków rozpoznaje phishing

Ale tylko połowa wie co zrobić, gdy kliknie w link

86 proc. Polaków deklaruje, że potrafi rozpoznać fałszywy e-mail, sms lub telefon, w którym przestępcy podszywają się pod znaną firmę lub instytucję. Ale absolutną tego pewność ma tylko co piąty ankietowany. Znacznie gorzej wypadamy, gdy trzeba zareagować na kradzież danych osobowych. O tym, jakie działania należy podjąć w takiej sytuacji, wie niespełna 56 proc. respondentów. W przypadku wycieku danych z serwisu lub aplikacji, w której ma się konto, tylko 45 proc. ich posiadaczy wiedziałoby jak się zachować. To wnioski z badania przeprowadzonego na zlecenie ChronPESEL.pl i Krajowego Rejestru Długów pod patronatem Urzędu Ochrony Danych Osobowych i Instytutu Prawa Ochrony Danych Osobowych.