Złote Godło dla TU Zdrowie za usługi najwyższej jakości

Polisa Zdrowie, dająca ubezpieczonym swobodę korzystania ze świadczeń medycznych, została nagrodzona Złotym Godłem QI 2022 w kategorii: QI Services - Usługi Najwyższej Jakości. Kapituła konkursu doceniła działania związane z wdrażaniem Polisy Zdrowie, a także promowaniem idei jakości.  

 

 

 

Polisa Zdrowie nagrodzona Złotym Godłem jest skierowana do małych i średnich przedsiębiorstw, jak również firm zatrudniających kilka tysięcy pracowników. Daje ona ubezpieczonym dużą elastyczność i pozwala optymalnie dopasować zakres ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb, a także możliwości finansowych każdego klienta.

 

 

- Fakt, że zostaliśmy docenieni przez Kapitułę Programu Najwyższa Jakość Quality International 2022 jest wyrazem uznania dla TU Zdrowie za podejmowane każdego dnia działania mające za cel zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości oferowanych usług. Potwierdzają to także wyniki sprzedaży oraz skala zapytań o nasze produkty. Jako ubezpieczyciel specjalizujący się wyłącznie w ubezpieczeniach zdrowotnych, stawiamy przede wszystkim na dostępność do świadczeń medycznych i swobodę leczenia. Zapewniamy dostęp do największej sieci placówek, wygodne umawianie i korzystanie z usług oraz gwarantujemy najszybszy dostęp do lekarzy każdemu klientowi – mówi Aleksander Roda, Prezes TU Zdrowie SA.

 

W ramach Polisy Zdrowie, w zależności od wariantu, ubezpieczeni mają dostęp do:

nielimitowanych konsultacji lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej (internista, pediatra, lekarz rodzinny)

  • nielimitowanych konsultacji lekarzy specjalistów, dostępnych bez skierowań, także specjalistów dziecięcych i konsultacji profesorskich
  • nielimitowanych zabiegów ambulatoryjnych wykonywanych w trakcie konsultacji lekarskich
  • nielimitowanych badań laboratoryjnych
  • nielimitowanych badań diagnostycznych (obrazowych, czynnościowych, etc.)
  • nielimitowanych zabiegów ambulatoryjnych
  • wizyt domowych lekarskich i pielęgniarskich
  • rehabilitacji
  • planowanych zabiegów szpitalnych
  • obowiązkowych świadczeń z zakresu Medycyny Pracy

 

Celem Programu Najwyższa Jakość Quality International jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością. Kolejnym celem jest wskazanie i wyróżnienie tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie. Odbywa się on pod patronatem: Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Katedry Zarządzania Procesowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Polskiego Komitetu Normalizacyjnego.

TU Zdrowie logo

Zobacz również

Meble tworzone z pasją

Meble tworzone z pasją

Fabryka Mebli WERSAL zapoczątkowała działalność ponad 30 lat temu, w małej miejscowości Jankowy w woj. wielkopolskim. Pasja tworzenia i determinacja założyciela firmy Zbigniewa Kaczorowskiego, pozwoliły rozwinąć ówczesny warsztat w jedną z największych w Polsce fabryk produkujących meble tapicerowane, łóżka oraz materace.

Klaster wielu możliwości

Klaster wielu możliwości

W 2003 r. unijni eksperci dostrzegli, że w Polsce funkcjonują gałęzie gospodarki, które pozwalają na utworzenie klastrów gospodarczych. Oprócz sektora spożywczego, drzewnego i turystycznego, do tej grupy należy również przemysł metalowo-maszynowy, którą dumnie reprezentuje Klaster Obróbki Metali z siedzibą w Białymstoku.