Zaczynamy 18. edycję konkursu Najwyższa Jakość QI!

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy rozpoczęcie 18. edycji programu Najwyższa Jakość QI. Tak, to już osiemnaście lat fascynującej podróży w świecie produktów i usług najwyższej jakości!


Z radością informujemy, że nasz projekt właśnie stał się pełnoletni! Z nostalgią wspominamy lata pracy nad przygotowywaniem formularzy zgłoszeniowych, opracowaniem kryteriów oceny, weryfikowania wniosków, spotkań Kapituły, z których wynieśliśmy nieocenioną wiedzę i doświadczenie. Śmiało można stwierdzić, że przez ostatnie kilkanaście lat nasz projekt dojrzał. Dlatego tegoroczna edycja będzie celebrować nie tylko osiągnięcia, ale także nieograniczone możliwości przedsiębiorstw, które dążą do doskonałości.

 

18 to nie tylko liczba, nie tylko kolejny rocznik. To kamień milowy, który podkreśla dojrzałość rywalizacji o najwyższą jakość. Dlatego serdecznie zapraszamy do udziału programie wszystkie firmy, które czują, że osiągnęły dojrzałość w dziedzinie swoich produktów i usług.


Najwyższa Jakość QI to wyjątkowa okazja dla wszystkich przedsiębiorstw, które kładą nacisk na jakość swoich produktów i usług. Nasz konkurs to nie tylko ścieżka do zdobycia zaszczytnego Godła QI, ale również doskonała szansa na promocję i zdobycie uznania wśród klientów i kontrahentów.


Najwyższa Jakość QI - dlaczego to konkurs dla Twojej firmy?

Po pierwsze, udział w programie podniesie prestiż Twojej firmy. Zdobycie Godła QI to dowód na to, że produkty lub usługi  oferowane przez Twoją firmę są uznane za najlepsze w swojej kategorii. To także doskonała okazja, aby wyróżnić się spośród konkurencji i zdobyć nowych klientów.


Nie zapominajmy, że od lat partnerami honorowymi programu Najwyższa Jakość QI są Polski Komitet Normalizacyjny, Katedra Zarządzania Procesowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. To uznane i niezależne instytucje, które czuwają nad bezstronnością oceny.


Po drugie, uczestnictwo to doskonała okazja do samorozwoju. Proces oceny, w którym biorą udział eksperci, pozwoli Ci spojrzeć na swoją firmę z nowej perspektywy.


Po trzecie, udział w ponadbranżowym konkursie Najwyższa Jakość QI, to także świetna okazja do budowania relacji z innymi przedsiębiorstwami. Europejskie Forum Biznesu i Gala Finałowa Laureatów, to wydarzenie, które sprzyja wymianie doświadczeń oraz nawiązywaniu relacji biznesowych i może prowadzić do nowych, interesujących współprac. W kilkunastoletniej historii konkursu zdarzyło się to nie raz. Za przykład może posłużyć nawiązanie bardzo ciekawej kooperacji pomiędzy dwoma podmiotami wyróżnionymi tytułem QI 2022 firmą Meritum a Powiślańską Szkołą Wyższą. Oba podmioty uczestniczyły w debacie EFB 2022 dotyczącej problemów, z jakim boryka się służba zdrowia. Po zakończeniu wydarzenia nawiązały współpracę dotyczacą opracowania cyklu webinariów, szkoleń oraz konferencji poświęconych m.in. prawom pacjenta i kadr medycznych oraz odpowiedzialności cywilno-prawnej podmiotów leczniczych.Wspominaliśmy o tej niezwykle ważnej inicjatywie tutaj.


Bądź częścią inspirującej rywalizacji o miano Najwyższej Jakości QI!

Nie zwlekaj! Pokaż, że Twoja firma jest gotowa na wyzwania i wypełnij zgłoszenie w jednej z kategorii. Daj swojej marce szansę na zaistnienie  wśród najlepszych.
Zgłoszenia do udziału w konkursie dla firm Najwyższa Jakość QI można pobrać tutaj: https://najwyzszajakoscqi.pl/index.php/zgloszenia

Zobacz również

Gala Finałowa Programu Najwyższa Jakość QI

22 listopada 2022 r. w Hotelu Vienna House Easy Katowice odbyło się Europejskie Forum Biznesu. Hasłem przewodnim przygotowanych debat było "Gospodarka w niepewnych czasach - wyzwania, zagrożenia, szanse". A podczas wieczornej Gali Finałowej poznaliśmy Laureatów Programów Najwyższa Jakość Quality International 2022.

Poszukiwania nowej pracy: na co zwraca uwagę “płeć piękna”?

Kobieca strona poszukiwania nowej pracy

Według badań przeprowadzonych przez Pracuj.pl, tylko 4 na 10 ankietowanych oceniło miniony rok jako pozytywny pod względem zawodowym, aż 34% osób wyraziło niezadowolenie z sytuacji zawodowej. Co więcej 81% badanych planuje podjąć ważne kroki w swojej karierze w bieżącym roku. W tym duże grono kobiet. A te, jak wykazały badania w ostatnich latach mocno postawiły na rozwój swoich karier zawodowych.