Salud Y Seguridad En La Trabaja

Jak ważna jest rola szkoleń w efektywnym prowadzeniu biznesu nikogo nie trzeba przekonywać. Szczególne ma to znaczenie w odniesieniu do bezpieczeństwa na terenie przedsiębiorstwa i na stanowisku pracy.

 

„Salud Y Seguridad En La Trabaja” to po hiszpańsku Bezpieczeństwo i Higiena Pracy. To również część nazwy międzynarodowej firmy z siedzibą w Żyrardowie i Warszawie, która od 5 lat specjalizuje się w szerokim spektrum szkoleń z zakresu bezpieczeństwa pracy i systemów sanitarnych i w szybkim czasie zdobyła uznanie rynku i partnerów biznesowych.

 

Przedstawiciel firmy na terenie Ameryki Południowej:
Lima Peru Shirlley Fernández / Locutora Voice Over
Contacto: +51 901624 220 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lama fot 1

 

Firma Salud Y Seguridad En La Trabaja Lama Travel założona w 2018 r. oferuje kompleksowe usługi dla firm z zakresu bezpieczeństwa pracy i systemów sanitarnych, m.in. szkolenia, kontrolę ważności szkoleń, profilaktycznych badań lekarskich oraz realizacji zaleceń medycznych, kontrolowanie zasadności przydzielania środków ochrony indywidualnej, sprawdzanie zastosowania stanowisk pracy zgodnie z ich przeznaczeniem, uczestniczenie w organizowaniu stanowiska pracy zgodnie z przepisami i zasadami BHP oraz wymogami ergonomii, udzielanie pierwszej pomocy, obsługę szatni czy dozór obiektów. Firma specjalizuje się także we wdrażaniu systemu HACCP, który jest wykorzystywany do celów sanitarnych, obsługując m.in. placówki oświatowe, biura, zakłady produkcyjne, jednostki samorządowe, instytucje ochrony zdrowia i  resocjalizacyjne dla nieletnich, gastronomię, a także place budowy (również te za granicą). Lama Travel funkcjonuje w oparciu o wdrożony system Zarządzania Jakością ISO 9001.

 

Szkolenia realizują wykwalifikowani specjaliści w swoich dziedzinach. Firma świadczy usługi na terenie całej Polski, jest obecna na rynkach europejskich oraz Ameryki Płd. W ub. roku nawiązała współpracę z Ambasadą Peru w Polsce.

Usługi firmy wzbogaca obsługa ruchu turystycznego. Firma systematycznie rozszerza swoją działalność o tę branżę. Docelowo w każdym mieście wojewódzkim w Polsce ma postać przedstawicielstwo lub oddział Lama Travel, zajmujący się organizacją krajowych i zagranicznych wyjazdów.

 

Firma Salud Y Seguridad En La Trabaja Lama Travel:
Szkolenia wstępne instruktażu ogólnego i okresowego, wydawanie zaświadczeń.
Kontrolowanie na bieżąco ważności szkoleń okresowych BHP, profilaktycznych badań lekarskich oraz realizacji zaleceń i wskazań lekarskich.
Kontrolowanie zasadności przydzielania środków ochrony indywidualnej i sprawdzanie na stanowiskach pracy czy są stosowane zgodnie z ich przeznaczeniem.
Uczestnictwo w organizowaniu stanowiska pracy, zgodnie z przepisami i zasadami bezpieczeństwa i higieny oraz wymogami ergonomii.
Egzekwowanie przestrzegania przez pracowników przepisów i zasad BHP, uwzględniając ich zabezpieczenie przed wypadkami przy pracy, chorobami zawodowymi i związanymi ze środowiskiem pracy.
Doroczne, wspólne z pracodawcą oraz społecznym inspektorem pracy, dokonywanie przeglądu placówki, jej wyposażenia oraz otoczenia pod kątem zapewnienia bezpiecznych warunków pracy.
Informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych oraz tworzenie wniosków zmierzających do usunięcia tych zagrożeń.
Rzetelne i fachowe prowadzenie dokumentacji związanej z wypadkami pracowników, ustalanie przyczyn i okoliczności, podejmowanie działań profilaktycznych, mających na celu zapobieżenie na przyszłość podobnym zdarzeniom.
Dokonywanie okresowej oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy oraz sporządzanie stosownej dokumentacji, informowanie, wspólnie z pracodawcą, pracowników o ryzyku zawodowym, które wiąże się z wykonywaną pracą.
Udział w opracowaniu planów modernizacji i rozwoju, ogłaszanie wniosków dotyczących uwzględniania wymagań bezpieczeństwa i higieny pracy do planów modernizacji i rozwoju oraz w  przekazywaniu do użytkowania nowo budowanych lub przebudowywanych obiektów, w których przewiduje się pomieszczenia pracy.
Opiniowanie szczegółowych instrukcji dotyczących BHP na poszczególnych stanowiskach pracy.
Ekspozycja instrukcji BHP oraz kontrola ich stanu jakości.
Rejestrowanie i archiwizowanie wyników badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy.
Pogotowie Pokontrolne PIP oraz naprawa usterek.

Lama reklama

 

Salud Y Seguridad En La Trabaja Lama Travel w latach ubiegłych trzykrotnie zdobyła medal QI w Programie Najwyższa Jakość Quality Intenrational, a  tym samym jest zdobywcą Perły Jakości.
W tym roku firma zdobyła Złote Godło QI 2023 w kat. Usługi za szkolenia i nadzór BHP, opracowywanie systemu HACCP do celów sanitarnych oraz obsługę ruchu turystycznego.

 

SALUD Y SEGURIDAD EN LA TRABAJA
BHP SZKOLENIA LAMA TRAVEL
Krótka 40/7  Żyrardów 96-300  
www.bhp-szkoleniaonline.pl
kom: +(48) 505923469/ +(48) 787048824 / +(48) 787048824
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz również

Zaczynamy 18. edycję konkursu Najwyższa Jakość QI!

Zaczynamy 18. edycję konkursu Najwyższa Jakość QI!

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy rozpoczęcie 18. edycji programu Najwyższa Jakość QI. Tak, to już osiemnaście lat fascynującej podróży w świecie produktów i usług najwyższej jakości!

Coraz więcej Polaków rozpoznaje phishing

oraz więcej Polaków rozpoznaje phishing

Ale tylko połowa wie co zrobić, gdy kliknie w link

86 proc. Polaków deklaruje, że potrafi rozpoznać fałszywy e-mail, sms lub telefon, w którym przestępcy podszywają się pod znaną firmę lub instytucję. Ale absolutną tego pewność ma tylko co piąty ankietowany. Znacznie gorzej wypadamy, gdy trzeba zareagować na kradzież danych osobowych. O tym, jakie działania należy podjąć w takiej sytuacji, wie niespełna 56 proc. respondentów. W przypadku wycieku danych z serwisu lub aplikacji, w której ma się konto, tylko 45 proc. ich posiadaczy wiedziałoby jak się zachować. To wnioski z badania przeprowadzonego na zlecenie ChronPESEL.pl i Krajowego Rejestru Długów pod patronatem Urzędu Ochrony Danych Osobowych i Instytutu Prawa Ochrony Danych Osobowych.