Nagrody w Programie Najwyższa Jakość QI

Jakie nagrody może otrzymać uczestnik

Programu Najwyższa Jakość QI?

Firmy, które chcą uczestniczyć w projekcie mogą zgłosić swoje dokonania w jednej z trzech kategorii: produkt, usługi oraz zarządzanie najwyższej jakości. Dla każdej z nich został opracowany dedykowany formularz zgłoszeniowy.

 

Dodatkowo każda kategoria rozpatrywana jest w czterech grupach podmiotów:
a. zatrudniający do 10 osób,
b. zatrudniający 11 – 100 osób,
c. zatrudniający 101 – 500 osób,
d. zatrudniający powyżej 500 osób

W każdej kategorii i grupie przyznawane są nagrody: Złote, Srebrne i Brązowe Godła QI wraz z właściwym Certyfikatem Godła.

 

Godlo Dyplom QI 2023

 

Co roku dla Laureatów Programu organizowana jest uroczysta Gala Finałowa połączona z Europejskim Forum Biznesu. Podczas tego wydarzenia nagrodzeni tytułem i Godłem Najwyższa Jakość QI zostają uhonorowani grawerowanymi Medalami QI oraz dyplomami sygnowanymi przez instytucje patronujące konkursowi. Dodatkowo w czasie towarzyszących gali debat i paneli dyskusyjnych uczestnicy projektu mają możliwość spotkania się i porozmawiania na ważne dla nich tematy, nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz wymiany poglądów.

 

Nagrody dodatkowe

Nagrody Specjalne wręczane wielkokrotnym Laureatom Programu Najwyższa Jakość Quality International to statuetki wyjątkowe. Uhonorowane nimi podmioty wyróżniają się niezrównaną dbałością o wprowadzanie najwyższych standardów jakościowych w swoich strukturach.

Przekazujemy je podmiotom, które kilkukrotnie poddały się weryfikacji w tym konkursie i zostały pozytywnie ocenione. Ich celem jest podkreślenie sukcesu nagrodzonych podmiotów oraz dodatkowe wzmocnienie ich wizerunku. Przyznawanie ich stało się dodatkowym elementem motywującym uczestników projektu do ciągłego doskonalenia.

W Programie Najwysza Jakość QI można otrzymać kilka nagród dodatkowych. Trzykrotnemu Laureatowi wręczamy - Perłę QI, podmiot sześciokrotnie wyróżniony w Programie zostaje nagrodzony Złotą Perłą QI, dziewięciokrotny zwycięzca konkursu odbiera Diament QI. Natomiast dwunastokrotna wygrana zostaje uhonorowana Brylantem QI.


Nagrody Specjalne QI

Statuetki, które otrzymują wielokrotni Laureaci konkursu Najwyższa Jakość QI tworzone są w pracowni rzeźbiarskiej Mariusza Chrząstka, doświadczonego artysty zrzeszonego w Związku Polskich Artystów Plastyków.

Każda z nich posiada unikalny charakter, przygotowywana jest ręcznie z dbałością o formę oraz detale.