Europejskie Forum Biznesu 2023

W tym roku finał Programu Najwyższa Jakość QI odbył się w Krynicy-Zdroju, która dodatkowo przywitała nas piękną, zimową aurą. Europejskie Forum Biznesu 2023 obfitowało w panele dyskusyjne, podczas których rozmawialiśmy na istotne dla wszystkich branż zagadnienia związane z zarządzaniem, ekologią, medycyną czy też polityką pracowniczą.

Debaty EFB 2023 były transmitowane na żywo za pośrednictwem strony Facebook.com/ForumBiznesu i są nadal dostępne na profilu.


Celem EFB jest umożliwienie wymiany doświadczeń i wiedzy pomiędzy uczestnikami spotkania oraz integracja różnych środowisk: biznesowego, naukowego i samorządowego. W tym roku Europejskie Forum Biznesu odbyło się 1 grudnia w Pijalni Głównej Uzdrowiska Krynica-Żegiestów w Krynicy-Zdroju, a jego hasłem przewodnim forum było: "Gospodarka w obliczu zmian. Realia, strategie, perspektywy". Podczas paneli dyskusyjnych i debat rozmawialiśmy m.in. o skutecznych mediacjach,  ekologii i zrównoważonym rozwoju, OZE, profilaktyce zdrowotnej, nowoczesnych strategiach w rekrutacji.

EFB 2023 foto 2

W czasie Europejskiego Forum Biznesu 2023 poznaliśmy również Laureatów Programów Najwyższa Jakość QI 2023 w kategoriach: Produkt, Usługi i System Zarządzania oraz Liderzy Społecznej Odpowiedzialności 2023 w kategoriach: Dobra Firma, Dobry Pracodawca, Eko Firma i Solidny Samorząd.


Dodatkowo nagrody otrzymały również najlepsze Turystyczne Produkty i Usługi Roku 2023 oraz wręczone zostały nagrody specjalne Victory Biznesu 2023.


Serdecznie dziękujemy licznie przybyłym gościom obecnym na forum, jak również tym, którzy oglądali naszą transmisję. Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie za rok w jeszcze większym gronie!
Dziękujemy również naszym Patronom Honorowym, Partnerom Wspierającym i Partnerom Medialnym.
Już wkrótce udostępnimy fotorelację z wydarzenia!


Europejskie Forum Biznesu 2023:
Patronat Honorowy:
Parlament Europejski, Ministerstwo Rozwoju i Technologii , Witold Kozłowski, Marszałek Województwa Małopolskiego, Piotr Ryba, Burmistrz Krynicy-Zdroju, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Katedra Zarządzania Procesowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Polski Komitet Normalizacyjny    
Partnerzy:
As-Qual , Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A., Krynica TV   
Partnerzy Wspierający:
Nutropharma Sp. z o.o.,  Dynacon Sp. z o.o., Muszynianka Sp. z o.o., Intereko Energia Sp. z o.o., Meritum Sp.J.,  Hendrickson Poland Sp. z o.o., Apartamenty Renesans Krynica-Zdrój, Hotel Prezydent**** Medical SPA & Wellness, Workafford, Przedsiębiorstwo Przemysłu Spirytusowego Wódki Raciborskie, Eleport Sp. z o.o., Partner Center Sp. z o.o., Hotel Bryza Resort & SPA, Pasieka Św. Ambrożego, Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Lekam Sp. z o.o., Słodka Manufaktura Leona
Patroni Medialni:
Dziennik Gazeta Prawna, TVP3 Kraków, SpołecznieOdpowiedzialni.info, Biznes Trendy.

Zobacz również

Medale Najwyższa Jakość QI 2023 rozdane!

Europejskie Forum Biznesu 2023

1 grudnia w Krynicy-Zdroju odbyło się Europejskie Forum Biznesu 2023, wydarzenie to podsumowało  XVII edycję Programu Najwyższa Jakość QI 2023.

Efektywne zarządzanie systemowe

Efektywne zarządzanie systemowe

Firma FINAL S.A. cieszy się uznaniem szerokiego grona klientów, nie tylko rynku krajowego, ale również innych państw Europy, świadoma jest tego, że podstawę zaufania i dobrych relacji z klientami i kontrahentami stanowi przede wszystkim wysoka jakość oferowanych produktów i usług. Osiąga się to dzięki wdrożonym standardom zarządzania produkcją i komunikacją oraz licznym narzędziom systemowym.