Europejskie Forum Biznesu 2024 oraz  Gala Finałowa Programów Najwyższa Jakość QI 2024 oraz Liderzy Społecznej Odpowiedzialności 2024.  Wydarzenie odbyło się 5 grudnia 2024 roku w Katowicach.

 

Organizatorem EFB 2024 jest Forum Biznesu.
Patronat Honorowy:
Parlament Europejski, Ministerstwo Przemysłu, Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Wojciech Saługa, Marszałek Województwa Śląskiego, Marcin Krupa, Prezydent Miasta Katowice, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Polski Komitet Normalizacyjny, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie – Katedra Zarządzania Procesowego
Partnerem merytorycznym Programu Najwyższa Jakość QI oraz EFB 2024 jest: AS-QUAL
Patronat Medialny:
Dziennik Gazeta Prawna, TVS, TVP 3 Katowice,  SpolecznieOdpowiedzialni.info, Biznes Trendy
Partnerzy Wspierający:
Muszynianka Sp. z o.o., Dynacon Sp. z o.o., Biochar Europe Sp. z o.o., Pasieka Św. Ambrożego, Słodka Manufaktura Leona, Hotel Bryza Resort&SPA, Wódki Raciborskie, Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.

Zobacz również

Z energią w przyszłość!

4ECO - Z energią w przyszłość!

4 ECO Sp. z o.o. to kielecki wykonawca usług z zakresu odnawialnych źródeł energii. Jego odbiorcami są zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy. W ubiegłym roku spółka została Laureatem programu Najwyższa Jakość Quality International, zdobywając Złote Godło QI. W tym roku ubiega się ona o ten tytuł ponownie.

Pracowity jak… Polak, czyli jak postrzegamy pracę po godzinach?

Obraz Malachi Witt z Pixabay

Temat 35-godzinnego tygodnia pracy coraz częściej przebija się w mediach i wśród opinii publicznej. Natomiast dzisiaj o tym rozwiązaniu nadal możemy myśleć bardziej w kategoriach egzotyki. Dlaczego? Polacy pracują dużo, także po godzinach. Jak wynika z najnowszego raportu Aplikuj.pl „Wielopokoleniowa siła w miejscu pracy” 9 na 10 osób dopuszcza wykonywanie “nadliczbówek”. Ponad 60 proc. z nich rozważa taką opcję w szczególnych sytuacjach. Z kolei 1/3 badanych osób otwarcie przyznaje, że zgadza się na wykonywanie zadań służbowych poza przyjętymi godzinami1. A czy podejście pracowników do nadgodzin zmienia się w zależności od wieku? I czy tak samo do pracy po godzinach podchodzą Zetki jak i Baby Boomersi?