Skuteczne zarządzanie kapitałem ludzkim

(organizacje sportowe)

Jak wygląda tworzenie sztabu trenerskiego oraz  jego struktura i podział obowiązków?

Jak wyglądają relacje pomiędzy sztabem trenerskim a jego podopiecznymi oraz o rozwoju trenerów i całej drużyny rozmawiają:

•    Dominik Kania, dziennikarz i komentator sportowy, moderator
•    Grzegorz Rasiak, były piłkarz reprezentacji Polski i klubów: Tottenham Hotspur, Southampton, współwłaściciel Copernico Health Sp. z o.o.
•    Laura Hołowacz, Prezes Zarządu CSL Sp. z o.o., Szczecin
•    Grzegorz Górski, były piłkarz GKS Katowice, dyrektor działu organizacji GKS Katowice, twórca platformy Footballcode.eu
•    Mariusz Szeib, Prezes Zarządu Texet Poland Sp. o.o.

 

Zobacz również

Nutropharma: ponad trzy dekady zaangażowania w zdrowie i innowacje

Nutropharma fot

Suplementy diety? Na polskim rynku są ich tysiące, a z reklam produktów leczniczych dobiegają nas sformułowania „to lek nie suplement”, które rodzą w nas wątpliwości co do jakości produktów z tej kategorii, jak i potrzeby ich stosowania. Tymczasem zarówno leki, jak i suplementy diety, mają swoje miejsce w systemie ochrony zdrowia. Te pierwsze rozwiązują zawiłe problemy związane ze stanem patologicznym w organizmie, rola tych drugich z kolei polega na utrzymaniu fizjologicznej równowagi. Kluczem takiego działania jest skuteczność produktu, za którą kryją się wiedza, doświadczenie, wysoka jakość i bezpieczeństwo.

Ekologiczna i efektywna chemia użytkowa  

Ekologiczna i efektywna chemia użytkowa

Zarówno gospodarka, jak i konsumenci stawiają coraz większe wymagania ekologiczne produktom chemii użytkowej, przy jednoczesnym oczekiwaniu rosnącej efektywności. Odpowiedzialne przedsiębiorstwa z powodzeniem wychodzą naprzeciw tym oczekiwaniom, mając świadomość ważnej roli tego sektora w codziennym życiu.