Skuteczne zarządzanie kapitałem ludzkim

(organizacje sportowe)

Jak wygląda tworzenie sztabu trenerskiego oraz  jego struktura i podział obowiązków?

Jak wyglądają relacje pomiędzy sztabem trenerskim a jego podopiecznymi oraz o rozwoju trenerów i całej drużyny rozmawiają:

•    Dominik Kania, dziennikarz i komentator sportowy, moderator
•    Grzegorz Rasiak, były piłkarz reprezentacji Polski i klubów: Tottenham Hotspur, Southampton, współwłaściciel Copernico Health Sp. z o.o.
•    Laura Hołowacz, Prezes Zarządu CSL Sp. z o.o., Szczecin
•    Grzegorz Górski, były piłkarz GKS Katowice, dyrektor działu organizacji GKS Katowice, twórca platformy Footballcode.eu
•    Mariusz Szeib, Prezes Zarządu Texet Poland Sp. o.o.

 

Zobacz również

Współczesny świat stawia przedsiębiorcom i księgowym coraz więcej wyzwań

Monika Wołczyńska, Biegły rewident i Prezes Kancelarii Magnet

Prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce jest coraz trudniejsze. Z jednej strony odpowiada za to kryzys gospodarczy, z drugiej dynamiczne zmiany w prawie. Ustawodawca kontroluje dzisiaj polskich przedsiębiorców na wielu płaszczyznach i nakłada na nich coraz więcej obowiązków. Niejednokrotnie właściciele firm, jak i biura rachunkowe, potrzebują dodatkowego, zewnętrznego wsparcia. Tym właśnie zajmują się biegli rewidenci, audytorzy i doradcy z Kancelarii Magnet.

Profilaktyka prozdrowotna

Profilaktyka prozdrowotna oparta na nauce

Suplementy diety oraz nutraceutyki stanowią dziś już nie tylko ważne składniki ogólnego uzupełnienia niedoborów diety w witaminy, składniki mineralne i inne ważne dla prawidłowego funkcjonowania substancje biologicznie aktywne. Są również nieodzowną częścią codziennej, spersonalizowanej diety i mogą być ściśle dopasowane do aktualnych, realnych potrzeb człowieka, w zależności od aktywności fizycznej, kondycji organizmu, konieczności wzmocnienia poszczególnych organów oraz procesów biochemicznych, w okresie rozwoju, dorastania czy w okresie ciąży.