Elektronika użytkowa przyszłości

„Przyszłość zaczyna się dziś” – to powiedzenie doskonale odzwierciedla działalność krakowskiej firmy KGK TRADE, oferującej pod trzema markami – Evorei, Xblitz i Neno, produkty elektroniki użytkowej, oparte o innowacyjne technologie, dzięki którym wiele codziennych czynności staje się przyjemniejszymi i bezpieczniejszymi.  

 


Evorei to produkty małego AGD dla branży beauty, służące do codziennej pielęgnacji ciała (szczoteczki soniczne, maszynki do golenia). Z kolei pod marką Xblitz kryją się wideorejestratory, alkomaty elektrochemiczne, kamery sportowe oraz szeroka gama sprzętu audio-wideo. Natomiast Neno to marka obejmująca największa gamę produktów parentingowych, czyli przeznaczonych dla małych dzieci i ich rodziców, m.in. laktatory elektryczne, aspiratory, nebulizatory, nianie elektroniczne, miseczki termiczne.

 

Produkty marek Xblitz oraz Neno zdobyły właśnie podwójne godło QI 2021 w XV edycji Programu Najwyższa Jakość Quality International.

Marka Xblitz obecna jest na rynku polskim i zagranicznym od 2013 r. i w tym czasie zyskała duże uznanie kierowców. Pod tą marką kryje się gama takich urządzeń, jak wideorejestratory, kamery zewnętrzne, uchwyty samochodowe, alkomaty, sprzęt GSM i audio. Oferta ta wpisuje się w nadrzędną ideę KGK Trade, mającą na celu wdrażanie technologii ułatwiających kierowanie pojazdami i poprawę bezpieczeństwa jazdy, a tym samym rozwój kompetencji kierowców poprzez poszerzanie ich świadomości w zakresie kształtowania właściwych postaw na drodze, co bezpośrednio ma poprawiać bezpieczeństwo ich oraz innych użytkowników.

Potwierdzeniem odpowiedzialności KGK Trade w tym zakresie, jest także zaangażowanie w działania charytatywne, w tym wsparcie Xblitz dla ochotniczych straży pożarnych, których wozy ratunkowe firma zaopatruje w wideorejestratory.

 

Wideorejestrator S10 Duo

Nagrodzone medalem Najwyższa Jakość QI 2021 urządzenie S10 Duo Xblitz to dwie kamery w jednym wideorejestratorze – przednia i tylna. Obie nagrywają obraz równocześnie. Tylna kamera jest zwłaszcza przydatna podczas manewrów cofania czy parkowania tyłem, a wyświetlacz o przekątnej aż 2,4 cala umożliwia wygodną obserwację pola za pojazdem. Doskonalą jakość obrazu tego wielofunkcyjnego urządzenia zapewnia nowoczesny sensor Sony Starvis. Kamerę wyposażono w aż sześć szklanych soczewek, dzięki czemu obraz odbierany przez sensor jest jasny, przejrzysty i bardzo dokładny, co ma bezpośredni wpływ na jakość zapisanych nagrań.

 

Xblitz S10 Duo posiada także czujnik G-sensor, który automatycznie zabezpiecza kluczowe dane na wypadek kolizji lub nagłego hamowania. Standardowo urządzenie nagrywa w pętli, nadpisując stare pliki nowszymi, dzięki czemu oszczędza się pojemność pamięci. Jednak w przypadku nagłego zdarzenia, technologia zabezpiecza dane przed utratą.

 

Neno Angelo – trójfazowy, bezprzewodowy laktator elektroniczny

Kierowane do rodziców produkty brandu Neno mają za zadanie ułatwić im codzienną opiekę nad dzieckiem. To kolejna marka produktów z oferty KGK Trade wpisująca się w społeczną odpowiedzialność tej firmy. Neno wspiera naturalne karmienie i udowadnia, że laktatory mogą być atrakcyjne wizualnie, a jednocześnie praktyczne i bezpieczne w użytkowaniu, a w dodatku nie muszą być drogie. Marka Neno obejmuje szereg produktów, skierowanych głównie do rodziców małych dzieci, jak również dla całej rodziny – termometry, inhalatory, czy nianie elektroniczne przydatne nie tylko w opiece nad dziećmi, ale i seniorami czy osobami przewlekle chorymi, aspiratory, nebulizatory, i szereg innych urządzeń m.in. do wzbogacania diety niemowląt. Nad opracowywaniem produktów pracują nie tylko specjaliści od elektroniki, oprogramowania, ergonomii, estetyki i designu, ale też lekarze, położne i pielęgniarki.

 KGK Trade neno angelo fot

 

Marka Neno obecna jest na rynku dopiero od roku, ale osiągnęła spektakularny sukces w branży parentingowej, zwłaszcza w odniesieniu do Neno Angelo – trójfazowego, bezprzewodowego laktatora elektronicznego, który okazał się prawdziwym hitem. Po pierwszych 9 miesiącach sprzedaży – od października 2020 r. do lipca 2021 r. laktatory okazały się najczęściej wybieranymi spośród innych tego typu produktów w serwisie Allegro, a sprzedaż we wszystkich kanałach handlowych przekroczyła mocno ponad 50 tys. sztuk.  

 

Trójfazowy laktator Neno Angelo wyróżnia się nie tylko małą wagą i kompaktowym rozmiarem. Sformułowanie „trójfazowy”, oznacza zastosowanie dodatkowej, trzeciej fazy odciągania pokarmu. Tryb ten doskonale sprawdza się przy pobudzaniu laktacji, wiernie naśladują ssące ruchy niemowlaka. Funkcja trzeciej fazy sprawia, że cały pokarm zostaje pobrany, co stymuluje gruczoły do dalszej produkcji. Wygodny w użyciu i wyjątkowo estetyczny laktator został wyposażony w źródło światła LED, które umożliwia wygodne odciąganie pokarmu w nocy, bez konieczności włączania dodatkowego światła.

 

Magdalena Tułecka

Zobacz również

Dla wymagającego konsumenta

Dla wymagającego konsumenta

Ekologiczne artykuły spożywcze polskich, rodzinnych firm od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością w kraju i za granicą. Tak jest również w przypadku naszych wieloletnich tradycji produkcji herbat owocowych i ziołowych, w czym od 30 lat specjalizuje się firma BiFIX (Tuszyn, woj. łódzkie).

Efektywne zarządzanie systemowe

Efektywne zarządzanie systemowe

Firma FINAL S.A. cieszy się uznaniem szerokiego grona klientów, nie tylko rynku krajowego, ale również innych państw Europy, świadoma jest tego, że podstawę zaufania i dobrych relacji z klientami i kontrahentami stanowi przede wszystkim wysoka jakość oferowanych produktów i usług. Osiąga się to dzięki wdrożonym standardom zarządzania produkcją i komunikacją oraz licznym narzędziom systemowym.