DRAMERS njqiOd lat stawiamy na innowacje i śledzimy aktualne trendy. Eliminowanie plastiku jest dziś aktualne bardziej niż kiedykolwiek. Zwiększa się świadomość konsumenta, zwłaszcza młodego pokolenia. Ziemia jest wystarczająco zanieczyszczona. Uważamy, że można skutecznie i efektywnie sprzątać bez przenoszenia śmieci w inne miejsce.

 

Nowa linia produktów Brait effective cleaning mussujące tabletki pozwala skutecznie zadbać o dom i świadomie zatroszczyć się o środowisko. Wygodniej i oszczędniej jest dodawać wodę w domu, niż ją niepotrzebnie transportować, generując zbędne koszty finansowe i środowiskowe dla jakości powietrza. To po prostu rozsądne. Z tabletkami Brait konsument zyskuje realny wpływ na największe problemy ekologiczne. To nie puste hasła a realne działanie, które każdy może podjąć i poczuć się odpowiedzialny za swoją planetę. Linia składa się ze startera z butelką wielokrotnego użytku z tabletkami oraz zapasów. Dostępne warianty: multiclean, do kuchni, do mycia szyb, luster i powierzchni laminowanych.


Łukasz Michalski
Marketing Manager

Zobacz również

Polskie technologie na rzecz bezpieczeństwa narodowego

Polskie technologie na rzecz bezpieczeństwa narodowego

Rozmowa z Adamem Jabłońskim, Prezesem Zarządu ZURAD Sp. z o.o. (Ostrów Mazowiecka) - polskiej firmy, która od 1963 r. specjalizuje się w produkcji sprzętu radiolokacyjnego, urządzeń do pomiaru prędkości oraz specjalistycznych urządzeń dla służb mundurowych i sektora bezpieczeństwa.

Zaniedbania w zakresie cyberbezpieczeństwa

Zaniedbania w zakresie cyberbezpieczeństwa

„Cyberbezpieczeństwo w liczbach” to raport o bezpieczeństwie informatycznym, który powstał we współpracy z brand eins i Statista. Andreas Lüning, Dyrektor Zarządzający G DATA w wywiadzie mówi, które statystyki zrobiły na nim największe wrażenie.