DRAMERS njqiOd lat stawiamy na innowacje i śledzimy aktualne trendy. Eliminowanie plastiku jest dziś aktualne bardziej niż kiedykolwiek. Zwiększa się świadomość konsumenta, zwłaszcza młodego pokolenia. Ziemia jest wystarczająco zanieczyszczona. Uważamy, że można skutecznie i efektywnie sprzątać bez przenoszenia śmieci w inne miejsce.

 

Nowa linia produktów Brait effective cleaning mussujące tabletki pozwala skutecznie zadbać o dom i świadomie zatroszczyć się o środowisko. Wygodniej i oszczędniej jest dodawać wodę w domu, niż ją niepotrzebnie transportować, generując zbędne koszty finansowe i środowiskowe dla jakości powietrza. To po prostu rozsądne. Z tabletkami Brait konsument zyskuje realny wpływ na największe problemy ekologiczne. To nie puste hasła a realne działanie, które każdy może podjąć i poczuć się odpowiedzialny za swoją planetę. Linia składa się ze startera z butelką wielokrotnego użytku z tabletkami oraz zapasów. Dostępne warianty: multiclean, do kuchni, do mycia szyb, luster i powierzchni laminowanych.


Łukasz Michalski
Marketing Manager

Zobacz również

Ekologistyka morska

Ekologistyka morska

Na całym świecie systematycznie rośnie ruch statków o dużej wyporności. Polskie porty morskie co roku ustanawiają kolejne rekordy w tonażu przeładowanych towarów. Obecny rok również podtrzymuje tę tendencję. Wpływa to również na rozwój przedsiębiorstw działających na rzecz tego sektora.

Błędy medyczne – wsparcia potrzebują nie tylko pacjenci, ale także lekarze

Błędy medyczne – wsparcia potrzebują nie tylko pacjenci, ale także lekarze

W sytuacji, gdy dochodzi do szkody u pacjenta, np. w wyniku błędu medycznego podczas operacji, a ubezpieczyciel nie zaspokaja roszczeń poszkodowanego na satysfakcjonującym poziomie, do gry wkracza arbiter. Idealnie, kiedy jest to wielospecjalistyczna kancelaria, która podejmuje się negocjacji, w wyniku których warunki odpowiadają wszystkim stronom.