Budowa stopnia beztlenowego oczyszczalni ścieków na terenie Cukrowni Glinojeck

Przedsiębiorstwo Techbud-Toruń renomę zyskało dzięki stosowaniu zasad uczciwej konkurencji i utrzymywaniu dobrych relacji z inwestorami i podwykonawcami. Firma, specjalizując się w robotach budowlano-montażowych i remontowych konstrukcji stalowych oraz instalacji technologicznych dla wielu branż, znana jest z wyjątkowej terminowości, stosowania nowoczesnych i bezpiecznych rozwiązań oraz spełniania oczekiwań klientów. Największym atutem przedsiębiorstwa jest doświadczony zespół.

 

Firma działalność rozpoczęła w 2004 r. z 5-osobową grupą pracowników. Pierwsze zlecenia w związku z tym były niewielkie, a towarzyszyła im doza niepokoju, związana z wejściem na rynek. Wszystkie działania od samego początku realizowane były tak, aby inwestorzy doceniali pracę i zaangażowanie firmy. Wraz z upływem lat przedsiębiorstwo rozwijało się, zwiększało zatrudnienie i zdobywało coraz większe zaufanie wśród klientów. Skupia się głównie na działalności w branżach spożywczej, chemicznej i paliwowej, ale nie zamyka się również na inne wyzwania, które stawia rynek i potrzeby potencjalnych inwestorów.

 

Techbud-Toruń oferuje szeroki zakres prac montażowych nowych instalacji przemysłowych oraz remontów i modernizacji tych istniejących. Co ważne, prowadzone działania nie powodują konieczności zamykania modernizowanych obiektów. Firma duży nacisk kładzie na najnowsze technologie, nieustannie poszerza zakres kompetencji oraz modernizuje zaplecze techniczne. Dzięki temu może jeszcze lepiej spełniać oczekiwania klientów.

 

Największym atutem przedsiębiorstwa jest profesjonalna kadra i jej nieustanny rozwój, do czego przywiązywana jest duża waga. Pracownicy sprawdzili się w praktyce przy wielu projektach realizowanych dla różnych firm z terenu całej Polski, niejednokrotnie udowadniając przy tym, że ich wiedza, kreatywność i zaangażowanie są w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

 

Priorytetem pozostaje zadowolenie klientów, które jest dowodem na to, że wytrwała praca nad szeroko pojętą jakością usług, przynosi efekty w postaci ich lojalności, wzmocnienia pozycji finansowej firmy oraz pozyskiwania i dalszego rozwijania pracowników.

 

Utrzymanie najwyższych standardów realizowanych prac zapewnia wdrożony zintegrowany system zarządzania (wg norm PN-EN ISO 9001, 14001 i 45001), zakładowa kontrola produkcji (PN-EN 1090 oraz norma PN-EN ISO 3834 obejmująca wymagania spawalnicze), jak również decyzje Prezesa Urzędu Dozoru Technicznego uprawniające do wytwarzania, modernizacji i naprawy zbiorników bezciśnieniowych i ciśnieniowych oraz rurociągów technologicznych.


Robert Czubak

 

Techbud logo

Zobacz również

Systemowe zarządzanie w ANWILU

Systemowe zarządzanie w ANWILU

ANWIL jest jednym z wiodących przedsiębiorstw branży chemicznej w kraju, liczącym się w regionie Europy Środkowo-Wschodniej producentem nawozów azotowych. Jako jedyna firma w Polsce produkuje także suspensyjny polichlorek winylu. Od 25 lat w ANWILU funkcjonują systemy zarządzania. Za wdrożony Zintegrowany System Zarządzania spółka otrzymała właśnie Złote Godło QI 2023 w Programie Najwyższa Jakość Quality International.

Technik druku 3D – zawód przyszłości czy hobby inżynierów?

Zajęcia z drukiem 3D w szkole podstawowej

Jak technologia zmienia kompetencje i angażuje uczniów?

Nowoczesne technologie wpływają na nasze życie. Współczesny świat pełen jest narzędzi oraz usług, które jeszcze kilkanaście lat temu można było znaleźć jedynie na kartach powieści fantastyczno-naukowych. Komputery osobiste, tablety, czytniki e-booków, smartfony, drony, drukarki i skanery 3D, szerokopasmowy internet − to narzędzia oraz usługi, które z powodzeniem wykorzystuje się w szkolnictwie na wszystkich etapach nauczania.