Priorytetem usług przewozu osób jest bezwzględne bezpieczeństwo pasażerów i innych użytkowników dróg. Realizowane jest to m.in. dzięki najwyższej jakości pojazdom oraz doskonale wyszkolonym kierowcom. Wpływa to na realizację zleceń zgodnie z oczekiwaniami klientów.

 

– I nieważne czy dotyczy to samochodu osobowego czy autokaru. Liczy się wyłącznie zadowolenie klientów, którzy oczekują, że zostaną przetransportowani do celu na czas i bezpiecznie, także w kontekście zagrożeń związanych z pandemią. Dla nas są to priorytety – zaznacza Grzegorz Durtka, właściciel marki przewozowej Bustransfer (Warszawa), która efektywnie organizuje każdy rodzaj transportu – od wyjazdu integracyjnego, wycieczki uczniów, czy imprezy okolicznościowej. Realizuje transport turystyczny krajowy i zagraniczny na terenie UE, linie regularne i czarterowe, transfery lotniskowe. – Jako młoda firma, mamy nowoczesne i świeże spojrzenie na ten rodzaj usług. Realizujemy je w taki sposób, jakiego brakowało nam na rynku i z jakiego sami chcielibyśmy korzystać – zaznacza G. Durtka, który z branżą motoryzacyjną związany jest od 10 lat. I dodaje, że flota, jaką dysponuje pozwala rozwinąć wynajem busów i autobusów dla klientów posiadających najwyższe oczekiwania.

Intencją Bustransfer jest maksymalne spełnianie oczekiwań klientów, oferując zindywidualizowane usługi, przy zachowaniu optymalnej relacji jakości do ceny. Flotę Bustransfer stanowią pojazdy solidne, komfortowe i bezpieczne. Są systematycznie sprawdzane pod kątem technicznym i posiadają niezbędne ubezpieczenia i homologacje. – To cały przekrój pojazdów: od samochodów osobowych, w tym klasy premium i limuzyny, przez 20-os. busy, po autokary    50-os. klasy lux, takich marek jak Mercedes-Benz, Man, Scania. Autobusy wyposażone są w toalety, klimatyzację, pasy bezpieczeństwa, regulowane fotele, stoliki, system nagłośnienia, TV, DVD, a  wybrane posiadają strefę VIP. To pojazdy o podwyższonym standardzie usługi, która obejmuje m.in. dodatkowe wyposażenie, większą prywatność, czy catering.

Zarezerwuj pojazd online
bustransfer.com.pl

 

Oprac. JM