Muszynianka logo

 

Muszynianka to jedna z najpopularniejszych wód mineralnych w Polsce. Pełna wartościowych pierwiastków niezbędnych do prawidłowego działania organizmu. Jednak nie tylko dlatego warto po nią sięgnąć.

 

 

 

Laboratorium Genetyczne Gyncentrum, jako jedyne w Polsce, dysponuje najnowocześniejszym, najdokładniejszym i najczęściej wybieranym na świecie sprzętem do sekwencjonowania genomu ludzkiego – System Illumina. Pozwala on na wykrycie nieprawidłowości genetycznych z niespotykaną dotąd dokładnością i szybkością.

 

SPOTKANIA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW W CAŁEJ POLSCE

 

Miliardy złotych dla przedsiębiorców prowadzących działalność badawczo-rozwojową czekają. Jak sięgnąć po pieniądze, którymi dysponuje Narodowe Centrum Badań i Rozwoju? Zapraszamy do udziału w specjalnych spotkaniach „NCBR dla firm. Wsparcie przedsiębiorców z POIR”.  

Koleje Wielkopolskie powstały zaledwie siedem lat temu, obsługując linie kolejowe woj. wielkopolskiego, a także wybrane odcinki linii w województwach: lubuskim, kujawsko-pomorskim i łódzkim. Ubiegły rok był dla spółki rokiem wyjątkowym, w okresie którego zanotowano wiele imponujących wydarzeń i rekordowych osiągnięć.

 

 

Po kilku latach stagnacji przedsiębiorstwa Elewarr, których apogeum miało miejsce w 2012 r. po publikacji druzgocącego raportu NIK, ta spółka Skarbu Państwa wyszła na prostą, znów stając się czołową polską firmą, dbającą m.in. o strategiczne rezerwy surowców rolnych.