Jesteśmy certyfikowanym przewoźnikiem lotniczym, który specjalizuje się w obsłudze prywatnego pasażerskiego ruchu lotniczego, w ramach którego oferujemy wynajem wszelkiego rodzaju odrzutowców, samolotów turbośmigłowych oraz helikopterów, realizując połączenia zarówno krajowe jak i zagraniczne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży lotniczej możemy dla Państwa zorganizować lot w każdy zakątek świata, w najbardziej konkurencyjnych cenach.

 

GA FOTO zdjecie
Jesteśmy leaderem na rynku polskim w transporcie śmigłowcowym. Jako jedyny operator w Polsce posiadamy tak rozległą i zróżnicowaną flotę.
Z nami dolecą Państwo komfortowo, szybko ale przede wszystkim bezpiecznie. Zawsze kierujemy się zasadą Safety First i jest to podstawa naszej działalności. Dysponujemy zarówno jedno i jak i dwusilnikowymi  śmigłowcami.


Poznaj najbardziej luksusowy śmigłowiec w Polsce – jest już dostępny we flocie General Aviation Services:
https://www.generalaviation.pl/aw-169.html

Z nami odległości przestaną być problemem, a podróż prywatnym środkiem transportu odkryje przed Państwem nowe możliwości prowadzenia biznesu.

GA LOGO
Serdecznie zapraszamy na pokład!

Dowiedz się więcej i już dziś zapytaj o swój wymarzony przelot:
Kontakt 24/7: +48 600 858 152
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.generalaviation.pl