BIO LIFE COSMETICS LOGO

 

BIO-LIFE COSMETICS  - polski  producent kosmetyków pielęgnacyjnych został wyróżniony tytułem oraz Godłem Najwyższa Jakość QI.

 

 

Firma powstała dzięki ogromnej  pasji do tworzenia preparatów przeznaczonych pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Największymi atutami producenta są dynamizm i witalność, a jej główny cel to oferowanie kosmetyków o bogatych, a zarazem ciekawych recepturach.

 

Wysiłki właścicieli i pracowników BIO-LIFE COSMETICS znajdują swoje odzwierciedlenie w najwyższej klasy surowcach stosowanych do produkcji preparatów oraz w wyrazistej stylistyce opakowań.

 

Bio_life_Aktywne-serum-ze-sluzem1.jpgBio_life_Aktywne-serum-ze-sluzem.JPGBio_Life_Krem-pod-oczy-naczynkowy.jpg

 

W XI edycji Programu Najwyższa Jakość Quality International, Godłem QI zostały wyróżnione aż trzy kosmetyki firmy:  Aktywne Serum ze Śluzu Ślimaka z marki sekretne spa, Rozświetlający krem pod oczy do cery naczynkowej z serii KrynickieSPA oraz Borowina + Zmiękczająca maska do stóp, łokci i kolan z asortymentu marki KołobrzeskieSPA.


- Każdego dnia staramy się doskonalić nasze receptury, by wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klienta. Nagrody, które otrzymują nasze kosmetyki przyjmujemy z ogromną radością i satysfakcją. - zaznacza Wioletta Mleczek, właściciel BIO-LIFE COSMETICS.

Biol fife SYMBOL BIO LIFE 

W ofercie BIO-LIFE COSMETICS znajdziemy m.in. kremy do pielęgnacji twarzy i okolic oczu, balsamy i żele do ciała, kosmetyki do kąpieli.

 

Więcej na: www.krynickiespa.pl