Konsorcjum Projektowo-Wykonawcze „Ekobudowa” Sp. z o.o. w Bełchatowie na rynku budowlanym działa już od 23 lat. Domeną firmy są usługi wykonawstwa inwestycji w zakresie od projektu po realizację „pod klucz”.

„Ekobudowa” specjalizuje się w projektowaniu, adaptacji, wykonawstwie w pełnym zakresie branżowym, w następujących dziedzinach: instalacje mechaniczne i automatyka, procesowe instalacje przemysłowe, budownictwo przemysłowe małokubaturowe, a także oferuje szeroki zakres usług spawalniczych. – Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra pracownicza, nowoczesne zaplecze techniczne oraz zadowalające wyniki współpracy przy kolejnych realizacjach powodują stały wzrost zaufania naszych klientów. Podchodzimy do naszych zadań kompleksowo, poczynając od projektu, poprzez wykonawstwo na rozruchu kończąc. Nasi projektanci każdą sprawę traktują priorytetowo, poświęcając się jej z dużym zaangażowaniem. Świadczymy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, czuwając nad poprawnością funkcjonowania zrealizowanych przez nas projektów – mówi Zenon Rosół, Prezes Zarządu Konsorcjum Projektowo-Wykonawczego Ekobudowa Sp. z o.o. w Bełchatowie. – Dbamy o bezpieczeństwo pracowników, co również wpływa na naszą reputację. Jako potwierdzenie certyfikowaliśmy system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy BS OHSAS 18001 oraz system zarządzania jakością ISO 9001– podkreśla prezes Zenon Rosół.

 EKOBUDOWA Kotlownia

JTI Polska Sp. z o.o. Fabryka Gostków Stary – Kotłownia

 

W 2009 r. Konsorcjum wdrożyło system zarządzania jakością spawania materiałów metalowych ISO 3834. Firma posiada również uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego do wytwarzania i napraw urządzeń oraz rurociągów ciśnieniowych. – Jesteśmy w pełni świadomi, że dobra pozycja firmy uwarunkowana jest nieustannym  doskonaleniem.  Dlatego na tym się koncentrujemy, spełniając potrzeby najbardziej wymagających klientów – dodaje prezes „Ekobudowy”.

 

Liczne certyfikaty, referencje i wyróżnienia biznesowe (m.in. Gepardy Biznesu, Gazele Biznesu, Jakość Roku, Polish Product, Firma Budowlana Roku, Najwyższa Jakość Quality International, Certyfikaty Wiarygodności Biznesowej) potwierdzają, że „Ekobudowa” to solidny i rzetelny partner, gwarantujący najwyższą jakość oraz terminowość powierzonych mu prac.

 

Na uwagę zasługuje wyjątkowa dynamika rozwoju przedsiębiorstwa. Na przestrzeni nieco ponad 22 lat „Ekobudowa” zrealizowała szereg inwestycji w systemie „zaprojektuj i zbuduj”, co wpłynęło na znaczny wzrost pozycji na rynku budowlanym. Firma była partnerem przy realizacjach tak uznanych przedsiębiorstw, jak Budimex, Skanska, Shimizu Corporation, Kajima Poland, Takenaka Europe, Fuji Seal, JTI Poland Sp. z o.o., czy Keaser Kompressoren Sp. z o.o.

– Misją naszej firmy jest oferowanie usług zapewniających solidność i profesjonalizm wykonawstwa kompleksowej inwestycji z uwzględnieniem najwyższych standardów JAKOŚCI I BEZPIECZEŃSTWA – dodaje Zenon Rosół, Prezes Zarządu Konsorcjum Projektowo-Wykonawczego „Ekobudowa” Sp. z o.o.

 

Magdalena Tułecka, Jacek Majewski