Firma DHL Express po raz kolejny zdobyła prestiżowe wyróżnienie w Ogólnopolskim Programie Najwyższa Jakość Quality International. Jako uznany dostawca i ekspert na rynku międzynarodowych przesyłek ekspresowych, DHL Express nie tylko realizuje procesy logistyczne, ale również oferuje innowacyjne usługi, zaspokajające konkretne potrzeby klientów i ułatwiające im prowadzenie biznesów na skalę światową.


DHL Express 2015 Tomasz Buras

Jedną z takich usług jest bezpłatna, wielofunkcyjna aplikacja DHL TAS (Trade Automotion Service), dedykowana klientom korzystającym z międzynarodowego serwisu logistycznego, wyróżniona Złotym Godłem QI 2016. To narzędzie umożliwiające klientom uzyskanie niezbędnej wiedzy handlowej i celno-podatkowej oraz oszacowanie kosztów międzynarodowej wymiany handlowej. Jest narzędziem na bieżąco uaktualnianym, dostępnym 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. DHL TAS ułatwia wyszukiwanie i gromadzenie wszystkich ważnych informacji handlowych z ponad 63 krajów.

 

W dobie gwałtownego rozwoju e-handlu i swobodnego przepływu towarów, DHL TAS jest jedną z tych usług, która umożliwiając odpowiednie przygotowanie do prowadzenia działalności eksportowo-importowej, ułatwia globalną wymianę handlową i przyczynia się do wzrostu biznesów klientów.

 

Proces świadczenia międzynarodowych usług logistycznych przez polski oddział DHL Express na rodzimym rynku trwa już od 25 lat, podczas których firma zdobyła znaczącą pozycję rynkową, opartą na satysfakcji i zaufaniu klientów. Dzisiejszy DHL Express, uczestnicząc na arenie międzynarodowych usług logistycznych DHL, współtworzy globalną sieć połączeń w ponad 220 krajach oferując ustandaryzowane usługi, z których korzystają klienci na całym świecie.

 

Przyznane DHL TAS wyróżnienie QI 2016 doskonale podkreśla nasze starania o dostarczanie usług najwyższej jakości – mówi Tomasz Buraś, Dyrektor Zarządzający DHL Express w Polsce. – DHL TAS to narzędzie, dzięki któremu klienci, pozyskując informacje na temat regulacji międzynarodowej wymiany handlowej, mogą przewidzieć opłacalność wejścia z usługą bądź produktem na nowy rynek. Dla naszych klientów powierzających nam każdego dnia swoje przesyłki, jesteśmy globalną firmą, wszechstronnym partnerem biznesowym oraz zespołem certyfikowanych specjalistów międzynarodowych. Wspierając ich w prowadzeniu działalności biznesowej, wspieramy rozwój międzynarodowej wymiany handlowej.

 

Joanna Chrustek