„Przyszłość zaczyna się dziś” – to powiedzenie doskonale odzwierciedla działalność krakowskiej firmy KGK TRADE, oferującej pod trzema markami – Evorei, Xblitz i Neno, produkty elektroniki użytkowej, oparte o innowacyjne technologie, dzięki którym wiele codziennych czynności staje się przyjemniejszymi i bezpieczniejszymi.  

 

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie jest największą niepubliczną Uczelnią we wschodniej Polsce, która uznanie zyskała, jako praktycznie przygotowująca do zawodów i szerokiej współpracy z przedsiębiorstwami. Na przestrzeni ponad 21 lat funkcjonowania zajęła pozycję lidera w regionie pod względem przygotowania absolwentów do potrzeb rynku pracy. W tym czasie Uczelnię ukończyło 40 tys. absolwentów. Aktualnie na wszystkich kierunkach kształci się ponad 8 tys. studentów i słuchaczy, w tym ponad 1,3 tys. obcokrajowców z 23 krajów świata.

 

Curtis Health Caps (CHC) na rynku polskim i zagranicznym istnieje od ponad 30 lat. Będąc firmą elastyczną, podążającą za trendami rynkowymi, wciąż się zmienia, jednak wartością stałą i fundamentem jest bezwzględna najwyższa jakość produktów oraz usług, dzięki której CHC zyskał miano wiarygodnego partnera w branży farmaceutycznej.

 

Poliuretan to tworzywo sztuczne wynalezione przez niemieckiego chemika Otto Bayera w 1937 r. Od tamtego czasu mocno ewaluowało i znalazło zastosowanie w wielu branżach produkcyjnych. Jeżeli pomyślimy o poliuretanie, to kojarzy się on nam z komfortem i wygodą. Przeciętny człowiek ma kontakt z tym tworzywem przez minimum 70 proc. czasu w ciągu dnia. Dlaczego? Ponieważ materac, na którym śpimy, fotel w domu, fotel kierowcy, deska rozdzielcza w samochodzie, podeszwy butów, siodełka rowerowe wykonane są z pianki poliuretanowej.

Podkategorie