Rozmowa z Krzysztofem Szafrańcem, Członkiem Zarządu i współzałożycielem firmy Lean-Tech Sp. z o.o. (Łany k. Wrocławia), specjalizującej się w automatyzacji i robotyzacji logistyki linii technologicznych

Polityka Prywatności zawiera informacje wymagane przez przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Polityka Prywatności określa również niektóre warunki korzystania z serwisów internetowych oraz usług dostępnych za ich pośrednictwem.

LOGSTOR od wielu lat zajmuje pozycję lidera rynku europejskiego w produkcji systemów rur preizolowanych, przeznaczonych do energooszczędnego transportu gazów i cieczy dla potrzeb ciepłownictwa, chłodnictwa, przemysłu stoczniowego, gazowego oraz naftowego.
W tym roku spółka została laureatem XII edycji Programu Najwyższa Jakość Quality International 2018 w kategorii Produkt za „System rur preizolowanych produkowanych metodą tradycyjną i ciągłą”.

image001

itelligence sp. z o.o. to jeden z wiodących na rynku polskim dostawców kompleksowych usług oraz doradztwa IT. Jakie narzędzia z tego obszaru oferuje itelligence?

 

itelligence świadczy pełen zakres usług związanych z wyborem, wdrożeniem, utrzymaniem i rozwojem rozwiązań SAP. Nasza oferta rozciąga się od usług analizy procesów biznesowych funkcjonujących u klienta po innowacyjne, elastyczne usługi managed cloud projektowane dla klientów z uwzględnieniem ich aktualnych potrzeb i przeszłego rozwoju. Jesteśmy takim „one-stop-partner”, z którym można wspólnie stworzyć i zrealizować strategię rozwoju przedsiębiorstwa w oparciu o najlepsze rozwiązania IT wspierające biznes. Niewiele firm w Polsce może pochwalić się tak kompleksową ofertą.

 

W ujęciu marketingowym działalność każdego z funkcjonujących na rynku podmiotów to coś znacznie więcej niż promocja wytwarzanych produktów czy oferowanych usług. Na wizerunek przedsiębiorstwa składają się bowiem wszelkie podejmowane pod jego szyldem aktywności – również te okołobiznesowe. Przyjmują one różne oblicza – działalności charytatywnej, sponsoringu, a także mecenatu kultury i sztuki. Atlas to przykład firmy, która aktywnie angażuje się w inicjatywy majace służyć nie tylko budowaniu pozycji odpowiedzialnego przedsiębiorstwa, ale również zaspokajaniu potrzeb społeczeństwa.